EcoFlow DELTA Pro Batériová stanica

Značka: EcoFlow

Kapacita: 3600 Wh
Životnosť: 6500 cyklov do 50% degradácie batérie, 3500 cyklov do 80% degradácie batérie
Výkon: 4 zásuvky, spolu 3600 W (až 7200 W)
Vstup striedavého prúdu: max. 1800 W, 120 V, 15 A, max. 3000 W, 240 V, 12,5 A
Solárny vstup: max. 1600 W, 11 až 150 V, 15 A

Dostupnosť Na objednanie - dodanie za 3 týždne
Kód: 7944
3 499 € 2 892 € bez DPH
EcoFlow DELTA Pro Batériová stanica
Značka: EcoFlow

EcoFlow DELTA Pro Batériová stanica

Prvá prenosná batériová stanica na svete, ktorá môže fungovať aj ako záložný zdroj energie pre vašu domácnosť. Stanica ponúka veľmi sofistikovaný systém, ktorý vám umožní jednoducho zvýšiť kapacitu zariadenia, mať záložné napájanie pre vašu domácnosť, inteligentne hospodáriť s energiou a znížiť účty za elektrinu. Batériová stanica EcoFlow DELTA Pro predstavuje ďalší evolučný krok v odvetví prenosných zdrojov energie. Ponúka vám záložnú bezpečnú energiu a energetickú nezávislosť kdekoľvek a kedykoľvek ju potrebujete.

Energia pre každú situáciu


Výkonná prenosná stanica s rozšíriteľnou kapacitou: DELTA Pro má základnú kapacitu 3,6 kWh, ktorú možno rozšíriť až na 25 kWh. Môžete ju použiť aj ako záložný zdroj energie pre celú domácnosť.

 

Poradí si prakticky s akýmkoľvek spotrebičom

DELTA Pro je jediná stanica, ktorá dodáva výkon 3 600 W a vďaka technológii X-Boost dokáže napájať až 4 500 W. DELTA Pro dokáže napájať až 99,99 % všetkých elektrických zariadení v domácnosti, na poli alebo v práci. V prípade potreby možno výkon zdvojnásobiť na 7200 W pripojením ďalšej stanice.

Až niekoľko zariadení: vďaka širokému spektru portov môžete napájať niekoľko zariadení súčasne. K dispozícii je klasická 230 V zásuvka, porty USB-A a USB-C a ďalšie.

 

Najrýchlejšie nabíjanie

Zariadenie DELTA Pro možno nabíjať jedným zo 6 spôsobov. Je to prvé zariadenie svojho druhu, ktoré sa nabíja z elektrickej stanice, a dokáže dokonca MultiCharge, čo je kombinácia spôsobov nabíjania na dosiahnutie rýchleho nabíjania s príkonom až 6500 W.

1,8 hodiny do úplného nabitia:
Patentovaná technológia nabíjania X-Stream je rýchla, úplne bezpečná a umožňuje nabiť zariadenie DELTA Pro len za 1,8 hodiny. Aj pri takomto rýchlom nabíjaní sa systém riadenia batérií (BMS) stará o bezpečnosť a správnu funkciu batérií.

Čas do úplného nabitia:

Nabíjanie na mnohých staniciach EV


Prvýkrát v histórii je možné dobíjať prenosnú batériovú stanicu zo staníc EV. Táto jedinečná metóda umožňuje rýchle nabíjanie s výkonom až 3000 W.

 

Solárne nabíjanie s výkonom až 1600 W.


Rad solárneho príslušenstva EcoFlow ponúka úsporné nabíjanie na cestách z obnoviteľných zdrojov. Pomocou solárnych panelov možno zariadenie DELTA Pro nabiť už za 2,8 až 5,6 hodiny. Zariadenie DELTA Pro zvládne vstupné napätie v rozsahu od 11 V do 150 V, vďaka čomu je kompatibilné s 90 % solárnych panelov s konektormi MC4 dostupných na trhu. V prípadoch, keď nie je slnečné počasie, inteligentný systém MPPT (Maximum Power Point Tracking) automaticky upraví a maximalizuje zber solárnej energie.

 

Získajte záložnú energiu s inteligentným generátorom od spoločnosti EcoFlow


Inteligentný generátor EcoFlow slúži ako možnosť záložného napájania v núdzových situáciách. Automaticky sa spustí, keď stanica DELTA Pro dosiahne nízku úroveň nabitia, dobije sa a opäť sa vypne. V porovnaní s bežnými generátormi so spaľovacím motorom poskytuje inteligentný generátor EcoFlow menšie straty energie, rýchlejšie dobíjanie a vyššiu účinnosť.

 

Batéria, ktorá vydrží roky


DELTA Pro obsahuje úplne novú batériu LFP s životnosťou až 6500 cyklov. To znamená, že zariadenie DELTA Pro môžete používať roky, kým kapacita batérie neklesne na 50 % pôvodnej kapacity. Systém riadenia batérie EcoFlow (BMS) nepretržite analyzuje a reguluje napätie, prúd a teplotu v reálnom čase. Vďaka tomuto jedinečnému ochrannému mechanizmu je DELTA Pro neuveriteľne bezpečnou a efektívnou batériovou stanicou.

 

Pohodlná obsluha a ovládanie


Zariadenie DELTA Pro môžete ovládať pomocou ovládacích prvkov priamo na zariadení, diaľkového ovládacieho panela alebo mobilnej aplikácie EcoFlow. V aplikácii máte prístup k nastaveniam a informáciám, ako sú úrovne nabíjania/vybíjania, rýchlosti nabíjania, inteligentné ovládanie generátora a ďalšie.

 

Prvý prenosný domáci batériový ekosystém na svete


Ekosystém DELTA Pro vám poskytuje záložné napájanie počas výpadkov elektrickej energie, zabezpečuje napájanie počas celého dňa a vďaka tomu môže znížiť vaše účty za elektrinu. Dosahuje to prostredníctvom kombinácie prídavných batérií, inteligentných generátorov, polohovacích solárnych panelov, veterných turbín, inteligentného domáceho panelu a ďalších kompatibilných produktov. Či už chcete mať doma inteligentný záložný zdroj energie, alebo len o niečo ekologickejší domov, ekosystém DELTA Pro sa dokáže prispôsobiť všetkým vašim potrebám.

 

Inteligentný domáci panel EcoFlow


Nový inteligentný domáci panel EcoFlow je srdcom ekosystému DELTA Pro. Môže integrovať až dve stanice DELTA Pro s 10 domácimi okruhmi. Každú stanicu DELTA Pro možno pripojiť k ďalším batériám, solárnym panelom alebo inteligentným generátorom, čo vám zabezpečí neprerušované napájanie počas výpadkov prúdu, inteligentné riadenie energie a v dôsledku toho aj nižšie účty za energiu.

 

Neprerušované napájanie


Vďaka rýchlemu času prepnutia do 20 ms zabezpečujú DELTA Pro a Smart Home Panel napájanie vašej domácnosti počas výpadku prúdu. Mobilná aplikácia EcoFlow poskytuje všetky dôležité informácie a umožňuje výber a úpravu nastavení zariadení.

 Inteligentné riadenie energie


Ekosystém EcoFlow DELTA Pro uchováva energiu vo dne aj v noci, čím znižuje vašu závislosť od elektrickej siete a môže tiež znížiť vaše účty za elektrinu. Celý systém sa aplikuje priamo vo vašej domácnosti pomocou panelu EcoFlow Smart Home. Aplikácia EcoFlow vám potom poskytne rozsiahle nastavenia, ktoré vám umožnia prispôsobiť spotrebu energie vašim potrebám.

 

Jednoduchý život na cestách


Zariadenie DELTA Pro si môžete pohodlne vziať so sebou aj na cesty. Má kolieska a predĺženú rukoväť na jednoduchú prepravu. A ak hľadáte inteligentné riešenie napájania pre cestovanie v karavane a život v prírode, zariadenie DELTA Pro možno pripojiť k 30A solárnym panelom s portom Anderson a zásuvkou na striedavý prúd.

Pomocník na prácu a zábavu


DELTA Pro poskytuje elektrickú energiu nielen pre domácnosť alebo na cestách, ale je aj bezpečným zdrojom energie pre akýkoľvek druh práce. Či už pracujete v interiéri alebo vonku, DELTA Pro je vhodná pre domácich majstrov aj profesionálov.

 

V balení najdete

- DELTA Pro - Sieťový nabíjací kábel - Nabíjací kábel do auta - Solárny nabíjací kábel - Kábel DC5521-DC5525 - Kryt rukoväte - Návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Bateriové stanice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 45 kg
Rozmery: 63,5 × 28,4 × 42 cm
Nabíjanie v aute: 12 V/24 V, 8 A
Čas do úplného nabitia: 1,8 hodiny.
Kapacita: 3600 Wh
Batéria: Podporuje až dve batérie DELTA Pro Smart Extra Battery/Smart Generator
Životnosť nabitia:: 1 rok (pri plnom nabití)
Životnosť:: 6500 cyklov, kým batéria nedegraduje na 50 % pôvodnej udávanej kapacity
Ochranné systémy:: BMS, ochrana proti prepätiu, ochrana proti preťaženiu, ochrana proti prehriatiu, ochrana proti skratu, ochrana proti nízkej teplote, ochrana proti nízkemu napätiu, ochrana proti nadprúdu.
Skúšky a certifikácie:: UL CE FCC RoHS PSE
Typ článku:: LFP
Vstup striedavého prúdu:: 1800W Max, 120V, 15A, 3000W Max, 240V, 12,5A
AC vstupné napätie:: 220-240 V (50 Hz/60 Hz)
Solárne nabíjanie – vstup:: 1600 W Max, 11 až 150 V, 15 A
AC výstup (4×):: 4 zásuvky, 3600 W celkom (až 7200 W)
USB-A výstup (2×): 2 porty, 5 V, 2,4 A, 12 W Max/port:
USB-A rýchlonabíjanie (2×):: 2 porty, 5 V, 2,4 A/9 V, 2 A/12 V, 1,5 A, 18 W Max/port
USB-C výstup (2×):: 2 porty, 5/9/12/15/20 V, 5 A, 100 W Max/port
Autozásuvka (1×): 12,6 V, 10 A, 126 W Max:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: