Könner & Söhnen Monokryštalický kremíkový prenosný solárny panel KS SP90W-3

Solárny panel: 90 W monokryštalický kremík (3 ks)

Výstup USB QC 3.0 (adaptér): 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A

DC výstup: max. 18 V/5 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11934
180 € 149 € bez DPH
Könner & Söhnen Monokryštalický kremíkový prenosný solárny panel KS SP90W-3

Könner & Söhnen Monokryštalický kremíkový prenosný solárny panel KS SP90W-3

 

 

Prenosná nabíjačka KS SP90W-3 so solárnym panelom od nemeckej značky Könner & Söhnen je vhodná na nabíjanie zariadení počas outdoorových aktivít, dlhých túr a na všetky aplikácie v oblastiach vystavených slnečnému žiareniu. Táto nabíjačka so solárnym panelom je vhodná na nabíjanie mobilných telefónov, tabletov, digitálnych fotoaparátov, PSP, GPS, power bánk, prenosných power bánk a ďalších zariadení. Vysokokvalitné monokryštalické prvky solárneho panelu zabezpečujú vysokú mieru premeny svetelnej energie na elektrickú a dlhú životnosť. Nabíjajte svoje zariadenia rýchlo pomocou neobmedzenej, čistej a bezplatnej solárnej energie.

Nabíjačka sa jednoducho a bezpečne používa, je šetrná k životnému prostrediu a energeticky účinná. Prenosná nabíjačka so solárnym panelom sa dodáva s adaptérom so štandardnou zásuvkou USB, portom USB Quick Charge 3.0 a výstupom typu C. Kontrolka LED na adaptéri vás informuje o dostatku solárnej energie na nabíjanie vašich zariadení. Vďaka rôznym dostupným veľkostiam konektorov je zariadenie kompatibilné s väčšinou prenosných napájacích staníc. Batéria prenosnej napájacej stanice dokáže počas dňa premieňať a ukladať solárnu energiu, takže ju možno používať aj v noci.

Mimoriadne kompaktný skladací dizajn umožňuje jednoduché prenášanie jednou rukou. Toto ľahko použiteľné zariadenie sa zloží do praktickej tašky, upevní sa plastovými úchytmi a prepravuje sa pomocou rukoväte. Nabité zariadenia sa ľahko zmestia do vrecka na zips, pričom zostanú v bezpečí a čisté. Možnosť prevádzky v čiastočne rozloženom stave umožňuje používať nabíjačku so solárnym panelom v stiesnených priestoroch alebo na cestách. Zariadenia sú vybavené prídavnými stojanmi na jednoduché umiestnenie v rozloženom stave.

Zákazníkom a partnerom je k dispozícii komplexná popredajná podpora a medzinárodná záruka.

Vysoká kvalita, spoľahlivosť a bezpečnosť prevádzky našich výrobkov sú našou najvyššou prioritou. Prenosná nabíjačka solárnych panelov Könner & Söhnen je vašou dôstojnou investíciou do udržateľnej budúcnosti a záchranným lanom v prípade núdze.

Dodatočné parametre

Kategória: Bateriové stanice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.35 kg
Solárny panel: 90 W monokryštalický kremík (3 ks)
Účinnosť: > 20%
Výstup jednosmerného prúdu: max. 18 V/5 A
Výstup USB (adaptér): 5 V/2,4 A
Výstup USB QC 3.0 (adaptér): 5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A
Výstup typu C (adaptér): 60 W, 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/2,5 A, 15 V/2 A
Rozmery v zloženom stave (DxŠxV), mm: 520 x 370 x 45
Veľkosť v rozloženom stave (DxŠxV), mm: 1280 x 520 x 40
Hmotnosť: 4,35 kg
Prevádzková teplota: -20 °C – 85 °C

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: