Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektromobily KS X32/3

Výstupný výkon: 22 kW

Menovité napätie: 400 V

Menovitý prúd: 32 A

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 12171
749 € 619 € bez DPH
Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektromobily KS X32/3

Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá KS X32/3

Nabíjacia stanica KS X32/3 je praktické a spoľahlivé riešenie na nabíjanie elektrických vozidiel. Okrem toho je proces nabíjania rýchlejší a bezpečnejší. Nabíjacia stanica má zabudovanú ochranu proti preťaženiu, ako aj ochranu proti unikajúcemu prúdu v prípade poruchy izolácie a priameho kontaktu so živou časťou.

 

RÝCHLE A BEZPEČNÉ
Nabíjacia stanica je určená na rýchle nabíjanie elektrických vozidiel a má viacúrovňovú ochranu: proti prehriatiu, nestabilnému napätiu, nadprúdu, preťaženiu, skratu, nepriaznivým poveternostným podmienkam a prachu. Funkcie: MCB (miniatúrny istič), uzemňovací konektor, monitorovanie unikajúceho prúdu v dôsledku poruchy izolácie, monitorovanie poruchy, stupeň ochrany IP54.

Na rozdiel od nabíjacích ovládačov, ktoré sa pripájajú do bežnej zásuvky, nabíjacia stanica umožňuje nabíjanie batérií EV s vyššou kapacitou.

 

NABÍJACIA ZÁSTRČKA EV TYP 2
Nabíjacia stanica je vybavená zástrčkou typu 2 podľa normy DIN EN 62196-2, ktorá je vhodná pre väčšinu elektrických vozidiel. Nabíjací kábel s dĺžkou 5 m poskytuje viac možností parkovania.

 

ČÍTAČKA KARIET RFID NA OCHRANU PRED KRÁDEŽOU ELEKTRICKEJ ENERGIE
Čítačku kariet RFID môže na spustenie nabíjania použiť len držiteľ karty RFID. Súčasťou balenia sú dve karty RFID. Vďaka kartám RFID a režimu správy kariet je vaša nabíjacia stanica spoľahlivo chránená pred neoprávneným použitím.

 

MY E-CHARGE APP-SOFTWARE
Aplikácia je k dispozícii pre používateľov systémov iOS a Android a obsahuje funkcie, ako je zapnutie/vypnutie vzdialeného nabíjania, monitorovanie stavu nabíjania, kontrola spotreby energie a hlásenie spotreby energie nabíjacej stanice. Podporuje 10 jazykov.

 

ROBUSTNÉ PUZDRO S LCD DISPLEJOM
Vďaka krytiu IP54 možno nástenné skrinky Könner & Söhnen® EV radu KS X používať aj v daždi, snehu a podobných prostrediach. Kryt chráni zariadenie pred striekajúcou vodou zo všetkých strán. Na 4,3-palcovom LCD displeji sa zobrazujú dôležité informácie a LED kontrolky indikujú stav nabíjania. Odolný kryt je vyrobený z vysokokvalitných materiálov a predný panel je z tvrdeného skla.

 

TLAČIDLO NÚDZOVÉHO ZASTAVENIA
Tlačidlo núdzového zastavenia možno použiť na okamžité prerušenie procesu nabíjania v prípade núdzovej situácie (napr. požiar, dym, povodeň alebo iné nebezpečenstvo).

 

INTELIGENTNÝ SYSTÉM RIADENIA ZÁŤAŽE SLC
Odporúčame používať inteligentný systém riadenia záťaže KS SLC od spoločnosti Könner & Söhnen®, ktorý chráni elektrickú sieť pred preťažením v čase špičky, najmä ak sú k sieti okrem wallboxu pripojené aj ďalšie spotrebiče elektrickej energie (voliteľné).

 

DRŽIAKY KÁBLOV
Držiak kábla je súčasťou balenia

 

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjacie stanice pre elektromobily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12 kg
Počet fáz: 3
Menovité napätie: 400 V
Menovitý prúd (230V/400V): 32 A
Výstupný výkon: 22 kW
Obvodový istič (MCB): Vložený
Dĺžka kábla: 5 m
Odporúčaný napájací kábel (medený): 5х4, 5х6 mm2
Vstupná svorka: L1/L2/L3/N/PE
Typ nabíjacieho pripojenia: Typ 2
Čisté rozmery (DxŠxV): 410 x 260 x 164 mm
Hrubé rozmery (DxŠxV): 497 х 342 х 268 mm
Čistá hmotnosť: 12 kg
Trieda ochrany: IP54

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: