Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3XM

Maximálny výkon: 33kVA

Menovitý výkon: 30 kVA

Výstupné napätie: 230/400 V

Menovitý prúd: 47,63 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11955
9 106 € 7 526 € bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3XM

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3XM

 

 

Trojfázový dieselový generátor KS 33-3XM radu HEAVY DUTY nemeckej značky "Könner & Söhnen" je spoľahlivý generátor elektrickej energie s maximálnym výkonom 33 kVA.

Generátor elektrickej energie je vybavený pomalobežným, kvapalinou chladeným štvorvalcovým motorom od spoločnosti Xinchai.

Spoločnosť Xinchai Co Ltd je svetovo uznávaný výrobca viacvalcových dieselových motorov (okrem iného pre stavebné a poľnohospodárske stroje) s viac ako 40-ročnými skúsenosťami s vývojom a výrobou. Špičková výrobná technológia spoločnosti Xinchai sa vyznačuje dokonalou orientáciou na trh a umožňuje vývoj motorov s optimalizovaným výkonom, nižšou spotrebou paliva a nižšími emisiami. Dieselový generátor KS 33-3XM je vybavený bezkartáčovým generátorom striedavého prúdu s automatickým regulátorom napätia, predhrievačom na použitie v chladnom období, 75-litrovou palivovou nádržou, ktorá umožňuje až 15 hodín autonómnej prevádzky bez doplňovania paliva (spotreba paliva je 4,9 litra za hodinu pri priemernom zaťažení 50 %), prípojkou na automatický systém štart-stop a vandalsky odolným, zvukotesným krytom do každého počasia.

Vďaka vlastnému vývoju a dodržiavaniu požiadaviek spoločnosti Könner & Söhnen majú všetky pohonné jednotky rezervu výkonu v porovnaní s uvedenými špecifikáciami.

Výkonný dieselový generátor KS 33-3XM je profesionálna jednotka s pokročilou technológiou, ktorá sa ľahko ovláda a je rovnako vhodná na napájanie trojfázových aj jednofázových spotrebičov.

Dieselové generátory od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňajú všetky požiadavky na núdzové napájanie, takže je zaručená trvalá dodávka elektrickej energie pre obytné budovy a malé obchodné podniky.

 

SPOĽAHLIVÝ NÍZKOOTÁČKOVÝ (POMALOBEŽNÝ) MOTOR XINCHAI
Nízkootáčkový motor Xinchai s 1500 otáčkami za minútu je nákladovo efektívne riešenie navrhnuté s použitím najnovších technológií a zariadení. Cenovo výhodný motor ponúka optimálny výkon a dlhú životnosť pre nepretržitú prevádzku. Mechanická regulácia otáčok motora umožňuje nastaviť otáčky motora a kontrolovať kvalitu výkonu generovaného generátorom.

 

 

 

 

VODOU CHLADENÝ MOTOR

Vodné chladenie motora zabezpečuje spoľahlivú prevádzku jednotky a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora. Účinné chladenie motora umožňuje pohonnej jednotke pracovať aj pri vysokých teplotách okolia.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Predhrievanie motora uľahčuje štartovanie Powerstation aj pri teplotách pod bodom mrazu počas chladného obdobia. Systém automaticky predhrieva vodný plášť motora na požadovanú teplotu a udržiava teplotu motora pre ľahké štartovanie za každého počasia.

 

 

DIGITÁLNE OVLÁDANIE

Všetky funkcie sú ovládané pokročilou digitálnou multifunkčnou riadiacou jednotkou. Riadiaca jednotka umožňuje sledovanie všetkých prevádzkových ukazovateľov elektrárne, pohodlné možnosti nastavenia štartovania a prevádzky elektrárne, sledovanie stavu batérie, otáčok motora a dávky paliva prispôsobenej zaťaženiu a ochranu proti prehriatiu a nízkej hladine oleja. Taktiež hlási potenciálne poruchy a upozorňuje na nadchádzajúce údržbárske práce.

KRYT ODOLNÝ VOČI VANDALIZMU A ZVUKOTESNÝ
Vysokokvalitný zvukotesný kryt poskytuje výrazné zníženie hluku a zlepšenie distribúcie tepla počas prevádzky jednotky a zároveň chráni zariadenie pred vniknutím vlhkosti a kondenzácie, poveternostnými vplyvmi a neoprávnenou manipuláciou. Vďaka relatívne kompaktným rozmerom možno elektráreň inštalovať priestorovo úsporným spôsobom. Antikorózny práškový náter prispieva k dlhšej životnosti jednotky.

Pomalobežný motor je namontovaný na tlmičoch vibrácií, čo umožňuje tichú prevádzku a znižuje zaťaženie základov.

Napájacia jednotka má núdzový vypínač, ktorý možno použiť na rýchle zastavenie motora v núdzovej situácii.

 

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Otvory v kryte pre prepravné pomôcky výrazne uľahčujú nakladanie, prepravu a inštaláciu jednotky. Široké výklopné dvere na oboch stranách skrine umožňujú voľný prístup k častiam jednotky na jednoduchú údržbu základných komponentov dieselgenerátora.

 

Všetky generátory energie spoločnosti Könner & Söhnen sú podrobené prísnym testom a vyznačujú sa vysokým výkonom a účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 742 kg
Maximálny výkon 230 V: 33 kVA
Menovitý výkon 230 V: 30 kVA
Výstupné napätie: 230/400V
Menovitý prúd: 47,63 A
Objem motora: 3170 cm3
objem nádrže: 75 l
Kapacita olejovej nádrže: 5,5 l
Kapacita nádrže na chladiacu kvapalinu: 15 l
Značka motora: Xinchai
Model motora: A498BD
Typ motora: štvorvalcový vznetový motor, štvortaktný, vodou chladený
Čisté rozmery: 1850 х 780 х 1000 mm
Hrubé rozmery: 1880 х 810 х 1020 mm
Hrubá hmotnosť: 739 kg
Čistá hmotnosť: 742 kg
Hladina hluku dB: 72/97 dB
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 4,9 l/h
Čas prevádzky pri 50 % zaťažení: 15 h
Otáčky motora: 1500 ot/min
Štartér: Elektrické
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Alternátor: Typ Stamford, synchrónny, bezkefkový so samobudením
Funkcia predhrievania: ano
Trieda ochrany: IP54

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: