Könner & Söhnen Dieselový generátor KS 9300 DE-1/3 ATSR SUPER S (EURO V) + Vzdálený přístup

Napätie 230 V/400V
Maximálny výkon
6,5 / 7,5 KW
Menovitý výkon 6,0 / 7,0 KW
Výkon motora 18 HP
Akumulátor 30 Ah
Typ motora Dieselový
Zásuvky 1x230V/32A, 1x400V/16A
Objem olejovej vane 1,65 l
Hmotnosť 165 kg
Frekvencia 50 Hz

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Kód: 9190
3 205 € 2 649 € bez DPH
Könner & Söhnen Dieselový generátor KS 9300 DE-1/3 ATSR SUPER S (EURO V) + Vzdálený přístup

Hahn & Sohn RemoteView – dôležité informácie na dosah ruky.

Zažite úplne novú úroveň pripojenia elektrárne s naším novým modulom Hahn & Sohn RemoteView. Táto inovatívna jednotka vzdialeného prístupu prináša najmodernejšiu technológiu priamo do vašej elektrocentrály a umožňuje vám monitorovať jej prevádzku odkiaľkoľvek, kde máte prístup na internet.

S modulom RemoteView máte všetky dôležité informácie na dosah ruky. K ústredni je pripojený ďalší hardvér, ktorý prenáša údaje z elektrocentrály prostredníctvom mobilnej siete LTE. Výsledkom je rýchly a spoľahlivý prenos informácií, vďaka ktorému máte elektráreň neustále pod kontrolou.

Stačí niekoľko kliknutí a môžete skontrolovať hladinu oleja, výstupný prúd, napätie a stav batérie. Navyše vás aplikácia okamžite informuje o akýchkoľvek výpadkoch, takže vďaka upozorneniam ste vždy pripravení rýchlo a efektívne konať.

Tento prídavný modul pre KS 9300 DE-1/3 ATSR SUPER S premení váš mobilný telefón na pokročilé monitorovacie centrum, ktoré pre vás zaznamenáva všetky informácie v reálnom čase.

 

 

Könner & Söhnen Dieselový generátor KS 9300 DE-1/3 ATSR SUPER S (EURO V) 

 

Dieselový generátor KS 9300DE-1/3 ATSR Super S je ideálny na použitie v oblastiach s častým prerušovaním dodávky elektrickej energie. Je vybavený výstupom ATS na pripojenie automatického prenosového spínača (ATS), ktorý umožňuje automatické spustenie v prípade prerušenia dodávky elektrickej energie, čo je výhodné pri použití v súkromnom sektore, ako aj v poľnohospodárstve (farmy, skleníky, sklady), v administratívnych a vzdelávacích zariadeniach a mnohých ďalších. Je nevyhnutné, aby boli energetické systémy budov vybavené núdzovým zdrojom energie, ktorý môže v prípade výpadku hlavnej siete napájať osvetlenie a ventilačné systémy, ako aj servery uchovávajúce dôležité informácie.

 

VYSOKO VÝKONNÝ MOTOR

Každý motor "Könner & Söhnen" má výkonovú rezervu. Vysoko výkonné motory Könner & Söhnen bezpečne poskytujú stanovený výkon! Dieselové generátory Könner & Söhnen využívajú automatickú reguláciu zvyšovania výkonu (AVR). Zabezpečuje konštantné výstupné napätie 230 V a je vybavená systémom ochrany proti skratu.

SYSTÉM VTS

Univerzálne generátory 2 v 1 sú vybavené jedinečným systémom prepínania napätia (VTS), ktorý umožňuje používať generátor v jednofázovom (230 V) aj trojfázovom (400 V) režime prakticky bez straty výkonu. Každý režim má svoje vlastné ističe. Nie je potrebné kupovať dva samostatné generátory pre jednofázové a trojfázové zaťaženie.

ATS VÝSTUP - KS ATS 4/63HD (nie je súčasťou balenia)

Jednotka ATS (automatické prepínanie na núdzové napájanie) automaticky spustí generátor a prenesie záťaž pri prerušení hlavného napájania a automaticky zastaví generátor po obnovení hlavného napájania.

 

PREDĹŽENÁ ŽIVOTNOSŤ MOTORA

Ťažké olejové generátory sú vhodné nielen ako záložný zdroj energie, ale aj na plnú nepretržitú prevádzku. Životnosť motora je viac ako 3 000 prevádzkových hodín, čo potvrdzujú viachodinové alebo viacstupňové testy a záruka. Táto životnosť motora platí za predpokladu, že sú správne prevádzkované a bežne udržiavané.

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Používateľsky prívetivý ergonomický ovládací panel umožňuje jednoduché ovládanie a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vám vždy zobrazí hodnoty prevádzkových hodín, frekvencie alebo napätia. Zobrazené informácie vám pomôžu správne vyhodnotiť stav nabitia generátora a včas vykonať údržbu, čím sa predĺži životnosť stroja.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Všetky pohonné jednotky radu Heavy Duty sú vybavené funkciou predhrievania, ktorá umožňuje jednoduché spustenie pohonnej jednotky v zime.

 

DVOJITÁ ZVUKOTESNÁ SKRIŇA

 

Napájacie jednotky radu KS 9300 sú vybavené krytom odolným proti vandalizmu s dvojitou zvukovou izoláciou. Tieto modely majú vylepšený rozvod tepla vo vnútri, čo tiež zvyšuje ich životnosť.

 

 

PREPRAVNÁ SADA

Skriňa generátora je vybavená prepravnou súpravou, ktorá obsahuje 4 kolieska a 2 rukoväte na jednoduchú manipuláciu.

 

Návod k použítí ke stažení ZDE

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: