Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

Vysokokvalitný polosyntetický motorový olej od spoločnosti Könner & Söhnen vhodný pre benzínové a naftové motory na všetky ročné obdobia.

API SL/CF

Trieda viskozity: SAE 10W-30

Vyvinuté členom Národného inštitútu pre mazacie tuky (NLGI) a Európskeho inštitútu pre mazacie tuky (ELGI).

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Kód: 2985
16 € 13 € bez DPH
Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

Könner & Söhnen Motorový olej 10W-30

Dodávateľ
Könner & Söhnen je nemecká ochranná známka, ktorá vyrába kvalitné európske výrobky so všetkými potrebnými certifikátmi CE.

Výrobca
Motorový olej vyrába člen amerického Národného inštitútu pre mazivá (NLGI) a Európskeho inštitútu pre mazivá (ELGI) v súlade s medzinárodne uznávanými normami.

Chemické zloženie
Obsahuje súbor špičkových aditív od svetoznámej spoločnosti Infineum Corporation (Veľká Británia), ktoré zabezpečujú stabilitu motorového oleja Könner & Söhnen počas celej jeho životnosti.

Trieda kvality výrobku
Táto ropa spĺňa jednu z najvyšších tried API na svete, SL/CF. Zabraňuje tvorbe laku a usadenín, má antikorózne a antikorózne vlastnosti a je vhodný na použitie v konvenčných a preplňovaných spaľovacích motoroch.

Trieda viskozity
Viskozitný stupeň SAE je jedným z najdôležitejších ukazovateľov! Viskozita 10W-30 prispieva k maximálnej účinnosti paliva. Vhodné na použitie vo všetkých ročných obdobiach.

Rozsah použitia
Rad olejov ULTRA Performace od spoločnosti Könner & Söhnen je jedinečný adaptívny prípravok špeciálne vyvinutý na použitie v benzínových a naftových motoroch automobilov, motocyklov, elektromotorov a iných štvortaktných spaľovacích motorov.

Motorový olej Könner & Söhnen poskytne vášmu motoru spoľahlivú ochranu aj pri dlhodobom a extrémnom zaťažení, čím výrazne predĺži jeho životnosť. Používanie tohto oleja zaručuje dlhú a bezproblémovú prevádzku vášho zariadenia.

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Hmotnosť: 1 kg
Objem, l: 1

Motorový olej 10W-30

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: