Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 10000E 3 ATS

Maximálny výkon: 8 kW
Menovitý výkon: 7,5 kW
Výstupné napätie: 400 V
Regulácia napätia: AVR
Maximálny prúd: 14,45 A

Dostupnosť Skladom (26 ks)
Kód: KS20921
1 645 € 1 360 € bez DPH
Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 10000E 3 ATS

Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 10000E 3 ATS

 

BENZÍNOVÁ ELEKTROCENTRÁLA SO SYSTÉMOM ATS
Jednou z jedinečných funkcií našich elektrární je zabudovaná jednotka ATS (automatický prenosový spínač). Táto funkcia umožňuje elektrocentrále monitorovať napájanie zo siete a automaticky sa zapnúť v prípade výpadku napájania a potom sa automaticky vypnúť po obnovení napájania. Táto funkcia je nepostrádateľná a veľmi užitočná v budovách s prísnou reguláciou teploty alebo svetla a v neprítomnosti dozorného personálu. Systém ATS si nevyžaduje žiadne zložité vybavenie ani inštaláciu. Jednotka ATS je už zabudovaná v elektrárni. Inštalácia je čo najjednoduchšia a tieto modely sú cenovo dostupné pre každý rozpočet.

MOTORY ZNAČKY KÖNNER & SÖHNEN

Nemeckí inžinieri špeciálne vyvinuli motory série K&S pre značku Könner & Söhnen, ktoré prešli viachodinovými a viacúrovňovými testami. Preto sú tieto motory také spoľahlivé. Vysoko výkonné motory K&S spĺňajú najnovšie emisné normy EURO V.

 

INDIVIDUÁLNE SÉRIOVÉ ČÍSLA NA MOTOROCH

Motory Könner & Söhnen spĺňajú všetky svetové a európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO V. Dokazujú to európske certifikáty kvality. Každý motor a každá pohonná jednotka má svoje vlastné sériové číslo, čo nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu.

 

ZABUDOVANÝ SYSTÉM ATS

Ovládací panel generátora elektrickej energie ATS (automatický prenosový spínač) je vybavený napájacími svorkami, spínačom ATS a indikátorom prevádzky ATS.

 

POHODLNÝ ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL S ELEKTRICKÝM ŠTARTOVANÍM

Vďaka pohodlnému a ergonomickému panelu sa celé zariadenie ľahko ovláda a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vždy zobrazuje počet odpracovaných hodín, frekvenciu a výstupné napätie. Informácie na displeji pomáhajú kontrolovať zaťaženie zariadenia a zabezpečiť včasnú údržbu pohonnej jednotky, čo predlžuje jej životnosť.

 

230 V ALEBO 400 V

Predstavený sortiment zahŕňa modely pre jednofázové a trojfázové spotrebiče. Ovládací panel elektrocentrály s funkciou ATS má príslušné svorky 230 V a 400 V siete.

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené špičkovým synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Ide o celomedené vinutie, ktoré vydrží maximálne zaťaženie bez poškodenia, aby sa zabezpečila dlhodobá spoľahlivá prevádzka elektrocentrály.

 

SPÍNACIE STYKAČE

Spoľahlivé spínacie stýkače vyrobené zo 100 % medi majú zvýšenú kapacitu 40 A, čo zaručuje dlhodobú bezpečnú prevádzku systému ATS.

 

JEDNODUCHÝ ŠTARTOVACÍ SYSTÉM

Systém jednoduchého štartovania umožňuje rýchle a bez väčšej námahy naštartovať motor. Výkonnejšie modely sú vybavené aj elektrickým štartovacím systémom. 

 

OCEĽOVÁ NÁDRŽ

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené zväčšenou oceľovou palivovou nádržou, ktorá predlžuje čas prevádzky pohonnej jednotky bez nutnosti doplnenia paliva. Ukazovateľ hladiny paliva je umiestnený na nádrži, čo uľahčuje obsluhu.

 

VYSTUŽENÝ OCEĽOVÝ RÁM

Tento model je vybavený pevným oceľovým rámom s priemerom ø 32 mm, ktorý slúži na ochranu elektrického náradia pred rôznymi druhmi poškodenia a zabezpečuje pohodlnú prepravu.

 

TLMIČE NA ZNÍŽENIE VIBRÁCIÍ

Všetky modely elektrocentrál Könner & Söhnen sú vybavené gumovými nožičkami na zníženie vibrácií. Vďaka gumovému tlmiču nárazov pracovná elektrocentrála nepoškodí podlahovú krytinu ani nepoškriabe povrch rámu.

K tomuto generátoru energie si môžete zakúpiť príslušenstvo:

Automatická nabíjačka


Jednoduchý nabíjací adaptér, ktorý sa používa na nabíjanie olovených akumulátorov 6 V/2 V. Používa sa na nabíjanie batérií pre generátory, kultivátory, motory, člny, štvorkolky atď. s kapacitou až 32 Ah. Po výbere vhodného napätia sa nabíjanie spustí automaticky.

Automatická nabíjačka má ochranu proti:

  • prehriatie
  • skrat
  • reverzná polarita
  • prebíjanie batérie


Zásuvkový adaptér KS EX3M-4S

Predlžovací kábel KS CR-25M

 

Univerzálny motorový olej Könner & Söhnen 10W-30

Veľmi kvalitný semisyntetický motorový olej od Könner & Söhnen vhodný pre každú sezónu pre benzínové i dieselové motory.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 90 kg
Napätie, V: 400
Max. výkon, kW: 8.0
Menovitý výkon, kW: 7.5
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, A (max): 14.45
Zásuvky: 1x16A (230V), 1x16A (400V)
Objem palivovej nádrže, l: 25
Priemerný pracovný čas (výkon 50%), h: 15
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 71 / 96
Výstupný výkon DC, V/А: 12 / 8.3
Model motora: KS 440
Typ motora: Benzínový,jednovalcový, 4-taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, hp/kW: 18.0/13.24
Objem olejovej nádrže, l: 1.2
Objem valca motora, cm3: 440
Regulátor výstupného výkonu: Inteligentný stabilizačný systém napätia AVR
Štart motora: ručný/elektrický/auto
Faktor sily, cosφ: 0.8
Čisté rozmery (D*Š*V), mm: 680x545x550
Hrubé rozmery (D*Š*V), mm: 700х545х590
Čistá hmotnosť, kg: 89.2
Hrubá hmotnosť, kg: 91.6
Ochranná trieda: IP23M

Benzínové elektrocentrály s ATS systémem: přehled, zapojení a spuštění

Elektrický start

Ruční start

Spuštění benzínové elektrocentrály

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: