Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE12STAi3

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 11 kVA / 9 kW 
Menovitý výkon: 10 kVA / 8 kW
Výstupné napätie: 400 V / 230 V
Menovitý prúd: 14,4 A

Dostupnosť Skladom (6 ks)
Kód: 11720
5 269 € 4 355 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE12STAi3
Značka: Hahn & Sohn

 

Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE12STAi3

Dieselový generátor Hahn & Sohn HDE12STAi3 je silný a výkonný partner pre domáce a profesionálne prevádzky. Slúži aj ako kvalitný záložný zdroj energie v núdzových situáciách. Prekvapí vás nielen svojím výkonom a dlhou bezporuchovou prevádzkou, ale aj tým, ako jednoducho sa ovláda.  

 

Kvalitný motor so silným výkonom

Vo vnútri generátora sa nachádza kvalitný štvortaktný dieselový motor s objemom 794 cm³. Je chladený vodou a poskytuje úžasný výkon 12,5 kW.. 

 

Spoľahlivá a dlhá prevádzka

Jednou z hlavných výhod je spoľahlivosť tejto ústredne. Nádrž s objemom 26 litrov zaručuje, že môžete vyrábať elektrinu dlhé hodiny bez nutnosti doplnenia paliva. K stabilite a spoľahlivosti generátora prispievajú aj ďalšie jeho vlastnosti. Môžete ho preto používať ako hlavný aj záložný zdroj energie. 

 

Prepínanie medzi dvoma režimami

Vyberte si, či potrebujete pracovať v režime klasických 230 V domácich zásuviek alebo priemyselných 400 V. Generátor ponúka prepínanie medzi oboma režimami.

 

Jednofázová a trojfázová prevádzka

HDE12STAi3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Jednofázová pre 230 V a trojfázová pre 400 V. Výsledný maximálny výkon je buď 9 kW a menovitý výkon 8 kW. Medzi jednotlivými režimami môžete jednoducho prepínať na ovládacom paneli. Elektrocentrála je preto všestranne použiteľná v domácnosti, na chate, ako aj na stavbách alebo vo firmách.

 

Automatický regulátor napätia (AVR)

Kolísanie napätia počas prevádzky tohto generátora nehrozí vďaka funkcii AVR. Automatický regulátor napätia sleduje stabilitu napätia a chráni citlivú elektroniku pred poškodením.


Obloženie proti hluku a nízkym vibráciám

Elektráreň je vybavená silným protihlukovým krytom, ktorý zároveň tlmí vibrácie. Hladina hluku 72 dB zabezpečuje mimoriadne tichú a minimálne rušivú prevádzku. 

  

Bezpečnosť na prvom mieste

Elektráreň Hahn & Sohn je testovaná a certifikovaná podľa všetkých bezpečnostných opatrení a predpisov. K dispozícii sú aj najnovšie emisné certifikáty.

 

Elektrický štartér

Elektrický štartér umožňuje naštartovať pohonnú jednotku bez väčšej námahy. Vďaka tomu je práca s generátorom jednoduchá a bezstarostná. 

 

Ergonomický ovládací panel 

Na prednej strane generátora nájdete ovládací panel na spustenie a nastavenie generátora spolu s ďalšími snímačmi a zásuvkami. Všetko potrebné na ovládanie je na jednom mieste a je ľahko zrozumiteľné.

 

Návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 310 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: