Könner & Söhnen Dieselová elektrocentrála KS 9300DE ATSR SUPER S (EURO V)

Napätie 230 V
Maximálny výkon 7 KW
Menovitý výkon 6,5 KW
Výkon motora
18 HP
Batéria 30 Ah
Typ motora Dieselový
Zásuvky 1x32A, 2x16A
Objem olejovej nádrže 1,65 l
Hmotnosť 165 kg
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Vypredané
Kód: 7329
2 725 € 2 252 € bez DPH
Könner & Söhnen Dieselová elektrocentrála KS 9300DE ATSR SUPER S (EURO V)

Könner & Söhnen Dieselová elektrocentrála KS 9300DE ATSR SUPER S (EURO V)

KS 9300DE ATSR Super Silent je výkonný HEAVY DUTY SILENT dieselový agregát, ktorý sa môže pochváliť robustným krytom tlmiacim hluk a je odolný voči vonkajšiemu poškodeniu. To poskytuje účinnú ochranu napájacieho bloku a predlžuje jeho životnosť. Skriňa je vybavená rukoväťami a kolieskami na jednoduché premiestňovanie napájacieho bloku. Je vybavený výkonným motorom značky Könner & Söhnen, ktorý možno použiť nielen ako záložný zdroj energie, ale aj na nepretržitú prevádzku. Elektráreň je okrem iného vybavená predhrievačom, ktorý uľahčuje spustenie elektrárne aj v zime.

 

ZNAČKOVÉ MOTORY

Motory pre dieselové aj benzínové elektrárne sa vyrábajú na základe licencie spoločnosti DIMAX Int. GmbH a sú označené vlastným logom. Vo všetkých modeloch umožňuje výkonová rezerva motora vo vzťahu k alternátoru dodávať deklarované napätie a udržiavať jeho stabilitu v celom rozsahu napätia. Všetky motory sa testujú na dlhodobú nepretržitú prevádzku, potom sa rozoberú a skontrolujú na prítomnosť porúch. Každý motor a každý generátor energie má svoje vlastné sériové číslo, ktoré nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu. Motory spĺňajú všetky medzinárodné a európske normy týkajúce sa kvality, účinnosti a šetrnosti k životnému prostrediu (vrátane škodlivých emisií a úrovne hluku).

 

VÝSTUP ATS - (KS ATS 4/63HD - nie je súčasťou výrobku)

Jednotka ATS (Automatic Transfer Switch) automaticky spúšťa elektrocentrálu a prenáša na ňu záťaž pri odpojení hlavného napájania a automaticky zastavuje elektrocentrálu po obnovení centrálneho napájania.

 

 

Predĺžená životnosť motora

Ťažké olejové agregáty sú vhodné nielen ako záložný zdroj energie, ale aj na plnú nepretržitú prevádzku. Životnosť motora je viac ako 3000 prevádzkových hodín, čo potvrdzujú viachodinové alebo viacstupňové testy a záruka. Táto životnosť motora platí za predpokladu, že motory sú riadne prevádzkované a pravidelne udržiavané.

 

 

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Vďaka pohodlnému a ergonomickému ovládaciemu panelu sa celé zariadenie ľahko ovláda a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vždy zobrazuje počet odpracovaných hodín, frekvenciu a výstupné napätie. Informácie na displeji pomáhajú regulovať zaťaženie stroja a včas začať údržbu pohonnej jednotky, čím sa predlžuje životnosť stroja.

 

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Všetky pohonné jednotky radu Heavy Duty sú vybavené funkciou predhrievania, ktorá umožňuje jednoduché spustenie pohonnej jednotky v zime.

 

 

DVOJITÁ ZVUKOTESNÁ SKRIŇA

Elektrocentrály radu KS 9300 sú vybavené krytom odolným proti vandalizmu s dvojitou zvukovou izoláciou. Tieto modely majú vylepšenú distribúciu tepla vo vnútri, čo zvyšuje aj ich životnosť.

 

 

 

SADA PREVÁDZKY

Skriňa generátora je vybavená prepravnou súpravou, ktorá obsahuje 4 kolieska a 2 rukoväte na jednoduchú manipuláciu.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 165 kg
Napätie, V: 230
Špičkový výkon: 7 kW
Menovitý výkon: 6,5 kW
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, A (max): 32.6
Zásuvky: 2×16A, 1×32А
Objem palivovej nádrže, l: 20
Priemerný pracovný čas (výkon 50%), h: 11,1
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 68/93
Model motora: KS 520HD-V
Typ motora: Diesel, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, hp/kW: 18.0/13.24
Objem olejovej nádrže, l: 1.65
Objem valca motora, cm3: 498
Regulátor výstupného výkonu: AVR
Štart motora: Elektro
Akumulátor, Ah: 30
Rozmery: 1080x550x800
Čistá hmotnosť, kg: 165

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE 9000SA-SA3 1/3
2 040 € bez DPH
2 469 €
Kód: 5199