Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektromobily KS P32/3

Výstupný výkon: 22 kW

Menovité napätie: 400 V

Menovitý prúd: 32 A

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 12222
499 € 412 € bez DPH
Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektromobily KS P32/3

Könner & Söhnen Nabíjacia stanica pre elektrické vozidlá KS P32/3

 

Nabíjacia stanica KS P32/3 je praktické a spoľahlivé riešenie na nabíjanie elektrických vozidiel. Okrem toho je proces nabíjania rýchlejší a bezpečnejší. Nabíjacia stanica má zabudovanú ochranu proti preťaženiu, ako aj ochranu proti unikajúcemu prúdu v prípade poruchy izolácie a priameho kontaktu so živou časťou.

 

RÝCHLE A BEZPEČNÉ
Nabíjacia stanica je určená na rýchle nabíjanie elektrických vozidiel a má viacúrovňovú ochranu proti prehriatiu, nestabilnému napätiu, nadprúdu, skratu, nepriaznivým poveternostným podmienkam a prachu. Funkcie: uzemňovací konektor, monitorovanie unikajúceho prúdu v dôsledku poruchy izolácie, monitorovanie poruchy, stupeň ochrany IP65.

Na rozdiel od nabíjacích regulátorov, ktoré sa pripájajú do bežnej zásuvky, nabíjacia stanica umožňuje nabíjanie batérií elektrických vozidiel s vyššou kapacitou. 

 

NABÍJACIA ZÁSTRČKA EV TYP 2
Nabíjacia stanica je vybavená zástrčkou typu 2 podľa normy DIN EN 62196-2, ktorá je vhodná pre väčšinu elektrických vozidiel. Nabíjací kábel s dĺžkou 5 m poskytuje viac možností parkovania.

 

ČÍTAČKA KARIET RFID NA OCHRANU PRED KRÁDEŽOU ELEKTRICKEJ ENERGIE
Čítačku kariet RFID môže na spustenie nabíjania použiť len držiteľ karty RFID. Súčasťou balenia sú dve karty RFID. Vďaka kartám RFID a režimu správy kariet je vaša nabíjacia stanica spoľahlivo chránená pred neoprávneným použitím.

 

MY E-CHARGE APP-SOFTWARE
Aplikácia je k dispozícii pre používateľov systémov iOS a Android a obsahuje funkcie, ako je zapnutie/vypnutie vzdialeného nabíjania, monitorovanie stavu nabíjania, kontrola spotreby energie a hlásenie spotreby energie nabíjacej stanice. Podporuje 10 jazykov.

 

OVLÁDACIE TLAČIDLO NABÍJANIA S LED INDIKÁTOROM
Odolné puzdro je vyrobené z kvalitných materiálov, má ovládacie tlačidlo. Svetelné indikátory na prednom paneli informujú o napájaní, pohotovostnom režime (zelené svetlo), režime nabíjania (modré svetlo) a prípadných chybách.

 

BÝVANIE S NAJVYŠŠÍM STUPŇOM OCHRANY
Nabíjacie stanice pre elektromobily Könner & Söhnen® radu KS P sú vybavené krytom so stupňom krytia IP65, ktorý poskytuje úplnú ochranu proti vniknutiu prachu a ochranu proti nízkotlakovým prúdom vody prichádzajúcim z akéhokoľvek uhla. Toto zariadenie je vhodné na použitie vo vonkajšom prostredí za všetkých poveternostných podmienok.

 

DRŽIAK KÁBLA A DRŽIAK NABÍJACIEHO KONEKTORA SÚ SÚČASŤOU BALENIA
Súprava nabíjacej stanice obsahuje držiak kábla a držiak nabíjacieho konektora na ochranu nabíjacieho konektora pred poškodením v pohotovostnom režime.

Dodatočné parametre

Kategória: Nabíjacie stanice pre elektromobily
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Počet fáz: 3
Menovité napätie: 400 V
Menovitý prúd (230V/400V): 32 A
Výstupný výkon: 22 kW
Dĺžka kábla: 5 m
Odporúčaný napájací kábel (medený): 5х4, 5х6 mm2
Vstupná svorka: L1/L2/L3/N/PE
Typ nabíjacieho pripojenia: Typ 2
Čisté rozmery (DxŠxV): 180х180х65 mm
Hrubé rozmery (DxŠxV): 450x380x150 mm
Čistá hmotnosť: 6 kg
Trieda ochrany: IP65

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: