Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1XM

Maximálny výkon: 17,6 kVA

Menovitý výkon: 16 kVA

Výstupné napätie: 230 V

Menovitý prúd: 76,52 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11940
7 956 € 6 575 € bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1XM

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1XM

 

Jednofázový dieselový generátor KS 18-1XM radu HEAVY DUTY nemeckej značky "Könner & Söhnen" je spoľahlivý generátor elektrickej energie s maximálnym výkonom 17,6 kVA.

Generátor je vybavený pomalobežným, kvapalinou chladeným štvorvalcovým motorom od spoločnosti Xinchai.
Dieselový generátor KS 18-1XM je vybavený bezkartáčovým generátorom striedavého prúdu s automatickým regulátorom napätia, predhrievačom na použitie v chladnom počasí, 53-litrovou palivovou nádržou, ktorá umožňuje až 15 hodín autonómnej prevádzky bez doplnenia paliva (spotreba paliva je 3,59 litra za hodinu pri priemernom zaťažení 50 %), prípojkou na automatický systém štart-stop a antivandalským, zvukotesným krytom do každého počasia.

 

Vďaka vlastnému vývoju a dodržiavaniu požiadaviek spoločnosti Könner & Söhnen majú všetky elektrocentrály výkonovú rezervu v porovnaní s uvedenými špecifikáciami.

S výkonným dieselovým generátorom KS 18-1XM je k dispozícii profesionálna elektráreň s pokročilou technológiou, ktorá sa ľahko ovláda a je rovnako vhodná na napájanie výkonných jednofázových spotrebičov.

Dieselové generátory od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňajú všetky požiadavky na núdzové napájanie, takže je zaručená trvalá dodávka elektrickej energie pre obytné budovy a malé obchodné podniky.

 

 

SPOĽAHLIVÝ NÍZKOOTÁČKOVÝ (POMALOBEŽNÝ) MOTOR XINCHAI

Nízkootáčkový motor Xinchai s 1500 otáčkami za minútu je nákladovo efektívne riešenie navrhnuté s použitím najnovších technológií a zariadení. Cenovo výhodný motor ponúka optimálny výkon a dlhú životnosť pre nepretržitú prevádzku. Mechanická regulácia otáčok motora umožňuje nastavenie otáčok motora a kontrolu kvality výkonu generátora.

 

VODOU CHLADENÝ MOTOR

Vodné chladenie motora zabezpečuje spoľahlivú prevádzku jednotky a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora. Účinné chladenie motora umožňuje pohonnej jednotke pracovať aj pri vysokých teplotách okolia.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Predhrievanie motora uľahčuje štartovanie Powerstation aj pri teplotách pod bodom mrazu počas chladného obdobia. Systém automaticky predhrieva vodný plášť motora na požadovanú teplotu a udržiava teplotu motora pre ľahké štartovanie za každého počasia.

 

 

DIGITÁLNE OVLÁDANIE

Všetky funkcie sú ovládané pokročilou digitálnou multifunkčnou riadiacou jednotkou. Riadiaca jednotka umožňuje sledovanie všetkých prevádzkových ukazovateľov elektrárne, pohodlné možnosti nastavenia štartovania a prevádzky elektrárne, sledovanie stavu batérie, otáčok motora a dávky paliva prispôsobenej zaťaženiu a ochranu proti prehriatiu a nízkej hladine oleja. Taktiež hlási potenciálne poruchy a upozorňuje na nadchádzajúce údržbárske práce.

KRYT ODOLNÝ VOČI VANDALIZMU A ZVUKOTESNÝ 

Vysokokvalitný zvukotesný kryt poskytuje výrazné zníženie hluku a zlepšenie distribúcie tepla počas prevádzky jednotky a zároveň chráni zariadenie pred vniknutím vlhkosti a kondenzácie, poveternostnými vplyvmi a neoprávnenou manipuláciou. Vďaka relatívne kompaktným rozmerom možno elektráreň inštalovať priestorovo úsporným spôsobom. Antikorózny práškový náter prispieva k dlhšej životnosti jednotky.

Pomalobežný motor je namontovaný na tlmičoch vibrácií, čo umožňuje tichú prevádzku a znižuje zaťaženie základov.

Napájacia jednotka má núdzový vypínač, ktorý možno použiť na rýchle zastavenie motora v núdzovej situácii.

 

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA 

Otvory v kryte pre prepravné pomôcky výrazne uľahčujú nakladanie, prepravu a inštaláciu jednotky. Široké výklopné dvere na oboch stranách skrine umožňujú voľný prístup k častiam jednotky na jednoduchú údržbu základných komponentov dieselgenerátora.

 

Všetky generátory energie spoločnosti Könner & Söhnen sú podrobené prísnym testom a vyznačujú sa vysokým výkonom a účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 732 kg
Maximálny výkon 230 V: 17,6 kVA
Menovitý výkon 230 V: 16 kVA
Výstupné napätie: 230 V
Menovitý prúd: 76,52 A
Objem motora: 2600 m3
objem nádrže: 53 l
Kapacita olejovej nádrže: 5,5 l
Kapacita nádrže na chladiacu kvapalinu: 2,15 l
Model motora: Xinchai
Typ motora: C490BD
Čistá hmotnosť: 732 kg
Hrubá hmotnosť: 735 kg
Čisté rozmery: 1850 x 740 x 1000 mm
Hrubé rozmery: 1880 х 770 х 1020 mm
Hladina hluku dB: 72/97 dB
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 3,59 l/h
Čas prevádzky pri 50 % zaťažení: 15 h
Otáčky motora: 1500 ot/min
Štartér: Elektrické
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Alternátor: Typ Stamford, synchrónny, bezkefkový so samobudením
Funkcia predhrievania: ano
Trieda ochrany: IP54

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: