Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1YE

Maximálny výkon: 17,6 kVA

Menovitý výkon: 16 kVA

Výstupné napätie: 230 V

Menovitý prúd: 76,52 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11949
9 586 € 7 922 € bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1YE

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 18-1YE

 

 

Jednofázový dieselový generátor KS 18-1YE radu HEAVY DUTY nemeckej značky "Könner & Söhnen" je spoľahlivý generátor elektrickej energie s maximálnym výkonom 17,6 kVA.

Generátor je vybavený kvapalinou chladeným štvorvalcovým motorom od renomovaného výrobcu motorov YangDong. Spoločnosť YangDong Co, Ltd. je popredným výrobcom viacvalcových dieselových motorov a dodávateľom najnovších high-tech produktov vo viac ako 100 krajinách sveta. Motory sa vyznačujú vynikajúcou spoľahlivosťou a životnosťou aj v tých najextrémnejších prevádzkových podmienkach. Spoločnosť YangDong Co, Ltd. má silné zastúpenie na európskych a amerických trhoch, ktoré vyžadujú bezpodmienečné dodržiavanie platných noriem pre spoľahlivosť, palivovú úspornosť, ekologickosť a technickú a prevádzkovú bezpečnosť elektromotorov, čo sa považuje za najlepší dôkaz vysokej kvality jej výrobkov. Dieselový generátor KS 18-1YE je vybavený bezkartáčovým generátorom striedavého prúdu s automatickým regulátorom napätia, predhrievačom na použitie v chladnom období, 76-litrovou palivovou nádržou, ktorá umožňuje až 21 hodín autonómnej prevádzky bez doplnenia paliva (spotreba paliva je 3,7 litra za hodinu pri priemernom zaťažení 50 %), automatickým pripojením štart-stop a antivandalským, zvukotesným krytom do každého počasia s antikoróznou úpravou.

Vďaka vlastnému vývoju a dodržiavaniu požiadaviek spoločnosti Könner & Söhnen majú všetky pohonné jednotky rezervu výkonu nad rámec stanovených špecifikácií.

Výkonný dieselový generátor KS 18-1YE je profesionálna jednotka s pokročilou technológiou, ktorá sa ľahko ovláda a je rovnako vhodná na napájanie výkonných jednofázových spotrebičov. Chránené zásuvky a pripojovacie svorky zabezpečujú pohodlné pripojenie spotrebičov a všestranné využitie generátora.

Dieselové generátory od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňajú všetky požiadavky na pohotovostné a núdzové napájanie a zabezpečujú trvalú dodávku elektrickej energie pre obytné budovy a malé obchodné podniky.

 

SPOĽAHLIVÝ NÍZKOOTÁČKOVÝ MOTOR YANGDONG (POMALÉ OTÁČKY) 

Inovatívny nízkootáčkový motor YangDong s 1500 otáčkami za minútu spĺňa vďaka svojej vysokej kvalite a spoľahlivosti medzinárodné normy a platné predpisy týkajúce sa úspory paliva, šetrnosti k životnému prostrediu a technickej a prevádzkovej bezpečnosti.

 

 

 

VODOU CHLADENÝ MOTOR

Vodné chladenie motora zabezpečuje spoľahlivú prevádzku jednotky a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora. Účinné chladenie motora umožňuje pohonnej jednotke pracovať aj pri vysokých teplotách okolia.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Predhrievanie motora uľahčuje štartovanie Powerstation aj pri teplotách pod bodom mrazu počas chladného obdobia. Systém automaticky predhrieva vodný plášť motora na požadovanú teplotu a udržiava teplotu motora pre ľahké štartovanie za každého počasia.

 

 

DIGITÁLNE OVLÁDANIE

Všetky funkcie sú ovládané pokročilou digitálnou multifunkčnou riadiacou jednotkou. Riadiaca jednotka umožňuje sledovanie všetkých prevádzkových ukazovateľov elektrárne, pohodlné možnosti nastavenia štartovania a prevádzky elektrárne, sledovanie stavu batérie, otáčok motora a dávky paliva prispôsobenej zaťaženiu a ochranu proti prehriatiu a nízkej hladine oleja. Taktiež hlási potenciálne poruchy a upozorňuje na nadchádzajúce údržbárske práce.

KRYT ODOLNÝ VOČI VANDALIZMU A ZVUKOTESNÝ

Vysokokvalitný zvukotesný kryt poskytuje výrazné zníženie hluku a zlepšenie distribúcie tepla počas prevádzky jednotky a tiež chráni zariadenie pred vniknutím vlhkosti a kondenzácie, poveternostnými vplyvmi a neoprávnenou manipuláciou. Antikorózny práškový náter zabezpečuje dlhú životnosť elektrárne.

Pomalobežný motor je namontovaný na tlmičoch vibrácií, čo umožňuje tichú prevádzku a znižuje zaťaženie základov.

Elektrocentrála je vybavená núdzovým spínačom, ktorý sa dá použiť na rýchle zastavenie motora v prípade núdze.

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA

Otvory v kryte pre prepravné pomôcky výrazne uľahčujú nakladanie, prepravu a inštaláciu jednotky. Široké dvere umožňujú ľahký prístup k častiam jednotky na účely údržby.

 

Všetky generátory energie spoločnosti Könner & Söhnen sú podrobené prísnym testom a vyznačujú sa vysokým výkonom a účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 978 kg
Maximálny výkon 230 V: 17,6 kVA
Menovitý výkon 230 V: 16 kVA
Výstupné napätie: 230 V
Menovitý prúd: 76,52 A
Objem motora: 2540 cm3
objem nádrže: 76 l
Kapacita olejovej nádrže: 7 l
Kapacita nádrže na chladiacu kvapalinu: 12 l
Značka motora: YangDong
Model motora: YSD490D
Typ motora: štvorvalcový vznetový motor, štvortaktný, vodou chladený
Čisté rozmery: 2160 х 950 х 1250 mm
Hrubé rozmery: 2190 х 980 х 1270 mm
Hrubá hmotnosť: 975 kg
Čistá hmotnosť: 978 kg
Hladina hluku dB: 72/97 dB
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 3,7 l/h
Čas prevádzky pri 50 % zaťažení: 21 h
Otáčky motora: 1500 ot/min
Štartér: Elektrické
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Alternátor: Typ Stamford, synchrónny, bezkefkový so samobudením
Funkcia predhrievania: ano
Trieda ochrany: IP54
Zásuvky: 1 x CEE 230 V 32 A, 2 x Schuko 230 V

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: