V dňoch 30.11 - 1.12 sa uskutoční inventúra. V týchto dňoch sa nebudú odosielať žiadne objednávky. Všetky objednávky budú spracované v týždni od 4.12. Ďakujeme za pochopenie.

Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE40SS3

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 41 kVA / 33 kW 
Menovitý výkon: 37 kVA / 30 kW 
Výstupné napätie: 400 V / 230 V
Menovitý prúd: 47,8 A

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Kód: 11730
12 859 € 10 627,30 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE40SS3
Značka: Hahn & Sohn

 Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE40SS3 

Hahn & Sohn HDE40SS3 je moderný dieselový generátor, ktorý vás zaujme svojím vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou. Hahn & Sohn HDE40SS3 je všestranne použiteľný na stavbách, podujatiach, v poľnohospodárstve alebo v priemysle. Generátor je vhodný aj na núdzové napájanie

 

Vysoko výkonný motor

Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor dokáže vyvinúť pôsobivý výkon 38 kW. S takýmto výkonom sa na generátor môžete spoľahnúť aj pri veľmi náročných prevádzkach alebo ako na výkonný záložný zdroj energie.. 

 

Spoľahlivá a dlhá prevádzka

Ak hľadáte generátor, ktorý zaručí dlhú a stabilnú dodávku energie, potom je Hahn & Sohn HDE40SS3 skvelou voľbou. Vďaka veľkej 120-litrovej nádrži na naftu môže centrálna jednotka pracovať až 21,5 hodiny bez nutnosti doplnenia paliva. 

 

Elektrický startér 

Pro spuštění elektrocentrály budete potřebovat pouze jedno tlačítko. Elektrický startér vám usnadní ovládání přístroje. 

 

Jednofázová a trojfázová prevádzka

HDE40SS3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400 V je 41 kVA / 33 kW, nominálny výkon 37 kVA / 30 kW.. 

 

Automatický regulátor napätia (AVR)

Automatický regulátor napätia (AVR) zabraňuje kolísaniu napätia. Tým sa predchádza možnému poškodeniu pripojeného zariadenia. Preto môžete bezpečne pripojiť aj citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažšie spúšťajú. 

 

Opláštenie proti hluku a nízkym vibráciám - mimoriadne tichá prevádzka

Elektráreň je vybavená silným protihlukovým krytom, ktorý zároveň tlmí vibrácie. Hladina hluku 51 dB zabezpečuje mimoriadne tichú a minimálne rušivú prevádzku.. 

  

Bezpečný 

Hahn & Sohn HDE40SS3 je profesionálny a spoľahlivý generátor energie, ktorý prešiel všetkými potrebnými testami a certifikáciami vrátane emisných.

   

Praktický ovládací panel

Napájacia jednotka je vybavená ergonomickým ovládacím panelom. Ten vás bude informovať o stave elektrárne a umožní vám ju jednoducho ovládať. Vďaka nemu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a jednoduchá už od prvého zapojenia do siete. 

 

Zásuvky

HDE40SS3 štandardne neobsahuje zásuvky a káble, iba rozvádzač. V prípade potreby je možné ústredňu prispôsobiť a nainštalovať vybrané zásuvky a káble.

 

Návod na obsluhu

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: