Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 3000

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 2500W
Menovitý výkon: 2300W
Výstupné napätie: 230V / 50Hz
Menovitý prúd: 10A

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Kód: 7245
1 045 € 864 € bez DPH
Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 3000
Značka: Hahn & Sohn

Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 3000

Praktický generátor energie Hahn & Sohn IG 3000 vám pomôže vyrábať elektrinu všade tam, kde nemáte prístup k elektrickej sieti. Vďaka technológii invertora a kompaktnému dizajnu budete mať vždy k dispozícii spôsob, ako nabíjať všetky bežné typy spotrebičov vrátane citlivých, ako sú mobilné telefóny a notebooky. 

 

Spoľahlivý a šetrný generátor

Na invertorovú elektráreň Hahn & Sohn sa môžete spoľahnúť všade tam, kde sa nemôžete pripojiť k centrálnej sieti. Tento mobilný generátor vám dobre poslúži pri kempovaní, v karavanoch, na chate alebo na lodi. Vďaka modernej invertorovej technológii je navyše veľmi šetrný a nemusíte sa obávať pripojiť k nemu citlivé elektronické zariadenia. 

 

Robustný motor so skvelým výkonom

Základom generátora je benzínový motor vysokej kvality so všetkými potrebnými bezpečnostnými a emisnými certifikátmi. Vďaka nemu generátor ľahko dosahuje maximálny výkon 2,5 kW a menovitý výkon 2,3 kW. 

 

Moderné technológie

Technológia meniča zabezpečuje stabilnú sínusoidu elektrickej energie. Frekvencia a napätie nekolíšu, takže nehrozí poškodenie citlivých elektrických zariadení, ako sú mobilné telefóny alebo osobné počítače. Generátor vytvára stabilnú frekvenciu 50 Hz a napätie 230 V.  

 

Nízka spotreba

Generátor energie má veľmi nízku spotrebu a šetrí váš čas a peniaze. Priestranná nádrž s objemom 4,5 litra vystačí na 4 hodiny prevádzky centrálnej stanice. 

 

2 zásuvky 

Aby bol generátor univerzálny, vybavili sme ho 2 zásuvkami. Jedna je klasická 230 V a druhá USB 12V. Môžete tak napájať alebo nabíjať viacero zariadení súčasne. 

 

Praktický ovládací panel 

Ovládanie generátora energie bude jednoduché vďaka praktickému ovládaciemu panelu. Nájdete na ňom zásuvky, všetky dôležité kontrolky, spínače a štartovací systém. 

 

Štartovací systém 3v1

Spínač motora má 3 funkcie v 1. To zaručuje jednoduché a pohodlné štartovanie. Kombinuje funkcie palivového ventilu, stykača a elektrického štartéra.

 

Ľahký a prenosný dizajn

Elektráreň je navrhnutá tak, aby sa dala čo najľahšie prepravovať z miesta na miesto. Váži len 27 kg, čo je na trhu s generátormi elektrickej energie perie, a má praktickú rukoväť. 

 

Tichý chod

Generátor je v kryte, ktorý tlmí hluk a vibrácie. Vďaka tomu je jeho prevádzka veľmi tichá (minimálna hladina hluku je príjemných 62 dB).

 

Sada príslušenstva

Balenie obsahuje aj sadu príslušenstva na jednoduché pripojenie a servis napájacej jednotky. 

 

Návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Invertorové elektrocentrály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 31 kg
Maximálny výkon: 2500
Menovitý výkon: 2300
Výstupné napätie: 230V/50Hz
Menovitý prúd: 10A
Ručný štartér:
Regulácia napätia: Invertor
Objem nádrže: 4,5l
Doba chodu pri 50 %: ca. 4 h
Zásuvky: 2x 230V (16A) 1x 12V (8,3A)
Hmotnosť: ca. 27 kg
Rozmery: 565x339x467 mm
Objem motora: 182 cm³
Množstvo motorového oleja: 0,6 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: