Hahn & Sohn Dieslová elektrocentrála HDE350RST3

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 385 kVA / 308 kW
Menovitý výkon: 350 kVA / 280 kW
Výstupné napätie: 230V / 400V
Menovitý prúd: 505 A

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11592
50 059 € 41 371 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieslová elektrocentrála HDE350RST3
Značka: Hahn & Sohn

Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE350RST3

PDE100RST3

Obrázky sú len ilustračné, ide o rôzne modely. Základná verzia bez zásuviek.

Hahn & Sohn HDE350RST3 je moderný dieselový generátor, ktorý vás zaujme svojím vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou. Hahn & Sohn HDE350RST3 je všestranne použiteľný na stavbách, podujatiach, v poľnohospodárstve alebo v priemysle. Generátor je vhodný aj na núdzové napájanie. 

 

Vysoko výkonný motor

Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor dosahuje impozantný výkon 307 kW. S takýmto výkonom sa na generátor môžete spoľahnúť aj pri veľmi náročných prevádzkach alebo ako na výkonný záložný zdroj energie.

 

Spoľahlivá a dlhá prevádzka

Ak hľadáte generátor, ktorý zaručí dlhú a stabilnú dodávku energie, potom je Hahn & Sohn HDE350RST3 skvelou voľbou. Vďaka veľkej 490-litrovej nádrži na naftu môže centrálna jednotka pracovať dlhé hodiny bez nutnosti doplnenia paliva. 

 

Obloženie proti hluku a nízkym vibráciám

Pro pohodlí i bezpečí jsme vybavili generátor kvalitním opláštěním. Díky plechovému obalu je mnohem tišší. Nízká hlučnost elektrocentrály a snížené vibrace vám značně zpříjemní její provoz. Pevný kryt navíc chrání stroj před poškozením. 

 

Elektrický štartér

Na spustenie napájacieho akumulátora stačí jedno tlačidlo. Elektrický štartér uľahčuje ovládanie stroja. 

 

Praktický ovládací panel

Napájacia jednotka je vybavená ergonomickým ovládacím panelom. Ten vás bude informovať o stave elektrárne a umožní vám ju jednoducho ovládať. Vďaka nemu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a jednoduchá už od prvého zapojenia do siete. 

 

Jednofázová a trojfázová prevádzka

HDE350RST3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400 V je 385 kVA / 308 kW, menovitý výkon je 350 kVA / 280 kW.. 

 

Automatický regulátor napätia (AVR)

Automatický regulátor napätia (AVR) zabraňuje kolísaniu napätia. Tým sa predchádza možnému poškodeniu pripojeného zariadenia. Preto môžete bezpečne pripojiť aj citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažšie spúšťajú.

 

Zásuvky

HDE350RST3 štandardne neobsahuje zásuvky a káble, iba rozvádzač. V prípade potreby je možné ústredňu prispôsobiť a nainštalovať vybrané zásuvky a káble.

 

 

Olejový snímač

Pohonná jednotka je vybavená snímačom oleja, ktorý vás včas upozorní na nedostatok oleja a potrebu jeho doplnenia alebo výmeny. Tým sa zabráni možnému poškodeniu motora. 

* Pohonná jednotka sa dodáva bez oleja a chladiacej kvapaliny

 

Bezpečný 

Hahn & Sohn HDE350RST3 je profesionálny a spoľahlivý generátor energie, ktorý prešiel všetkými potrebnými testami a certifikáciami vrátane emisných.

 

Všeobecné prevádzkové pokyny pre elektráreň

Pokyny na inštaláciu, servis a údržbu alternátora

Návod na obsluhu spaľovacieho motora

Prevádzková príručka InteliLite 4

 

V prípade priemyselných generátorov je preprava bez vykládky, zákazník si ju musí zabezpečiť sám (buď žeriavom alebo vysokozdvižnou plošinou). Spôsob vyloženia určí zákazník pred odoslaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: