Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE400RST3-3 Vzdialená správa ComAp (voliteľný doplnok)
Značka: Hahn & Sohn
Menovitý výkon: 400 kVA / 320 kW
Výstupné napätie: 230 V / 400 V
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 38,2 l/h
Hmotnosť (netto): 4 800 kg
Dostupnosť Na objednávku – dodanie 3–4 mesiace
Kód: 11604
Značka: Hahn & Sohn
Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE400RST3-3
PDE100RST3
Obrázky sú len ilustračné, ide o rôzne modely. Základná verzia bez zásuviek.
Vysoko výkonný motor
Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor dokáže vyvinúť pôsobivý výkon 338 kW. S takýmto výkonom sa môžete na generátor spoľahnúť aj pri veľmi náročných prevádzkach alebo ako na výkonný záložný zdroj energie..
Spoľahlivá a dlhá prevádzka
Obloženie proti hluku a nízkym vibráciám
Elektrický štartér
Praktický ovládací panel
Jednofázová a trojfázová prevádzka
HDE400RST3-3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400 V je 440 kVA / 352 kW, menovitý výkon je 400 kVA / 320 kW..
Automatický regulátor napätia (AVR)
Zásuvky
Olejový snímač
* Pohonná jednotka sa dodáva bez oleja a chladiacej kvapaliny
Bezpečný
Všeobecné prevádzkové pokyny pre elektráreň
Pokyny na inštaláciu, servis a údržbu alternátora
Návod na obsluhu spaľovacieho motora
Prevádzková príručka InteliLite 4
Dodatočné parametre
Kategória: Priemyselné elektrocentrály
Hmotnosť: 4800 kg
Maximálny výkon: 440 kVA / 352 kW
Menovitý prúd: 577 A
Frekvencia: 50 Hz
Menovité napätie: 230 V / 400 V
Objem palivovej nádrže: 800 l
Prevádzkový čas na plnú nádrž pri 100 % zaťažení: 10 h
Spotreba paliva pri 100 % zaťažení: 76,5 l l/h
Spotreba paliva pri 75 % zaťažení: 57,3 l /h
Rozmery: 4200x1500x2200 mm
Typ motora: Diesel
Výkon motora: 338 kW
Otáčky motora: 1500 ot./min
Počet a usporiadanie valcov: 6 / v rade
Systém napájania motora: priame vstrekovanie
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Stabilita napätia: ± 1 %