Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE400RST3-3

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 440 kVA / 352 kW
Menovitý výkon: 400 kVA / 320 kW
Výstupné napätie: 230V / 400V
Menovitý prúd: 577 A

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Kód: 11604
51 849 € 42 850 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE400RST3-3
Značka: Hahn & Sohn

Hahn & Sohn Dieselová elektrocentrála HDE400RST3-3

PDE100RST3

Obrázky sú len ilustračné, ide o rôzne modely. Základná verzia bez zásuviek.

Hahn & Sohn HDE400RST3-3 je moderný dieselový generátor, ktorý vás zaujme svojím vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou. Hahn & Sohn HDE400RST3-3 je všestranne použiteľný na stavbách, podujatiach, v poľnohospodárstve alebo v priemysle. Generátor je vhodný aj na núdzové napájanie

 

Vysoko výkonný motor

Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor dokáže vyvinúť pôsobivý výkon 338 kW. S takýmto výkonom sa môžete na generátor spoľahnúť aj pri veľmi náročných prevádzkach alebo ako na výkonný záložný zdroj energie.. 

 

Spoľahlivá a dlhá prevádzka

Ak hľadáte generátor, ktorý zaručí dlhú a stabilnú dodávku energie, potom je Hahn & Sohn HDE400RST3-3 skvelou voľbou. Vďaka veľkej 800-litrovej nádrži na naftu môže centrálna jednotka pracovať dlhé hodiny bez nutnosti doplnenia paliva.

 

Obloženie proti hluku a nízkym vibráciám

Kvôli pohodliu a bezpečnosti sme generátor vybavili vysokokvalitným opláštením. Vďaka kovovému plášťu je oveľa tichší. Vďaka nízkej hlučnosti generátora a zníženým vibráciám bude jeho prevádzka oveľa príjemnejšia. Pevný kryt navyše chráni stroj pred poškodením.

 

Elektrický štartér

Na spustenie napájacieho akumulátora stačí jedno tlačidlo. Elektrický štartér uľahčuje ovládanie stroja. 

 

Praktický ovládací panel

Napájacia jednotka je vybavená ergonomickým ovládacím panelom. Ten vás bude informovať o stave elektrárne a umožní vám ju jednoducho ovládať. Vďaka nemu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a jednoduchá už od prvého zapojenia do siete. 

Jednofázová a trojfázová prevádzka

HDE400RST3-3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400 V je 440 kVA / 352 kW, menovitý výkon je 400 kVA / 320 kW.. 

 

Automatický regulátor napätia (AVR)

Automatický regulátor napätia (AVR) zabraňuje kolísaniu napätia. Tým sa predchádza možnému poškodeniu pripojeného zariadenia. Preto môžete bezpečne pripojiť aj citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažšie spúšťajú.

 

Zásuvky

HDE400RST3-3 štandardne neobsahuje zásuvky a káble, iba rozvádzač. V prípade potreby je možné ústredňu prispôsobiť a nainštalovať vybrané zásuvky a káble. 

 

Olejový snímač

Pohonná jednotka je vybavená snímačom oleja, ktorý vás včas upozorní na nedostatok oleja a potrebu jeho doplnenia alebo výmeny. Tým sa zabráni možnému poškodeniu motora. 

* Pohonná jednotka sa dodáva bez oleja a chladiacej kvapaliny

 

Bezpečný 

Elektrocentrála Hahn & Sohn HDE400RST3-3 je profesionální a spolehlivý generátor elektrické energie, který prošel všemi potřebnými testy i certifikacemi včetně těch emisních.

 

Všeobecné prevádzkové pokyny pre elektráreň

Pokyny na inštaláciu, servis a údržbu alternátora

Návod na obsluhu spaľovacieho motora

Prevádzková príručka InteliLite 4

 

V prípade priemyselných generátorov je preprava bez vykládky, zákazník si ju musí zabezpečiť sám (buď žeriavom alebo vysokozdvižnou plošinou). Spôsob vyloženia určí zákazník pred odoslaním.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: