Könner & Söhnen Invertorová benzínová/LPG elektrocentrála KS 8100i EG

Max. výkon 8.0 kW*
Menovitý výkon 7.2 kW*
Výkon motora 16 HP
Štartování Elektro
Palivo LPG/Benzin
Model motora KS 480i
Zásuvky 1х16А, 1x32A
Napätie 230 V
Suchá hmotnosť 68 kg
Frekvencia 50 Hz

*Plynová prevádzka znižuje výstupný výkon generátora o 10 %

Dostupnosť Skladom (15 ks)
Kód: 5301
2 019 € 1 669 € bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová benzínová/LPG elektrocentrála KS 8100i EG

Könner & Söhnen Invertorová benzínová/LPG elektrocentrála KS 8100i EG

Plynová invertorová elektrocentrála KS 8100i EG je vďaka čistej sínusoide a frekvencii 50 Hz spoľahlivým zdrojom energie na prevádzku citlivej a presnej elektroniky. Všetky modely tohto radu meničov sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Elektrocentrála je vybavená univerzálnym motorovým spínačom 3v1, ktorý umožňuje najjednoduchšie a najpohodlnejšie spustenie elektrocentrály.

Benzínové invertorové jednotky sú užívateľsky prívetivým a prenosným zdrojom energie. Sortiment invertorových elektrární zahŕňa modely s výkonom od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá konverzia napájania poskytuje čistú sínusovú vlnu a frekvenciu 50 Hz, ktorá je ideálna na spoľahlivú prevádzku citlivej a presnej elektroniky.

Všetky modely sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Invertorové motory K&S majú režim ECO, ktorý umožňuje používať pohonnú jednotku pri nízkych otáčkach, čím sa znižuje spotreba paliva až o 50 %.

ČISTÁ SÍNOVÁ VLNA

Zabudovaná mikroprocesorová riadiaca jednotka zabezpečuje riadenie a monitorovanie technických procesov elektrárne pomocou stabilnej frekvencie 50 Hz a napätia 230 V.

ROZSAH DODANIA

Balenie obsahuje všetko, čo potrebujete na používanie LPG ako paliva:
1. Pohodlné pripojenie zabezpečuje 1,5 m dlhá hadica na pripojenie plynovej fľaše. Jednoducho pripojte generátor k plynovej fľaši a naštartujte motor.
2. Hadica je vybavená redukčným ventilom pripojeným k plynovej fľaši, aby sa zvýšila spoľahlivosť plynového potrubia. Zabezpečuje odľahčenie tlaku a eliminuje možnosť preťaženia plynovej prípojky. Jednoducho pripojte generátor k plynovej fľaši a naštartujte motor.

VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Generátor možno používať s prenosnou plynovou fľašou aj so stacionárnou nádržou na plyn. Pripojenie musí vykonať certifikovaný odborník. Tlak v prívodnom systéme nesmie prekročiť 16 barov.

ROBUSTNÝ MOTOR

Robustný motor od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO 5. Robustný motor K&S je označený individuálnym sériovým číslom na sledovanie kvality výroby a servisu. Výkonný alternátor s medeným vinutím a vysoko výkonný motor zaručujú bezproblémovú a dlhodobú prevádzku. Odporúča sa pre zariadenia, ktoré sú citlivé na kvalitu elektrickej energie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).

EKOLOGICKÝ REŽIM

Ergonomický ovládací panel je vybavený prepínačom režimu ECO. Tento režim znižuje spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení vďaka nižším otáčkam motora.

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlné umiestnenie všetkých funkcií: multifunkčný LED displej (hodinomer, frekvencia, napätie), zobrazenie prevádzkového režimu, ochrana proti preťaženiu a skratu, snímač nízkej hladiny oleja, tlačidlo reset na resetovanie riadiaceho systému a obnovenie napájacieho napätia, dva USB výstupy (5V/1A, 5V/2,1A), 230 V zásuvky a uzemňovacia svorka.

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené vysokokvalitným synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Iba medené vinutie dokáže bez poškodenia odolať najvyšším napäťovým preťaženiam a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku generátora elektrickej energie.

EKONOMICKÁ VOĽBA
Používanie plynu ako paliva výrazne znižuje náklady na palivo na prevádzku zariadenia a rozdiel v hodnote medzi benzínovým generátorom a hybridným generátorom K&S DUAL FUEL sa rýchlo vráti.

POHODLNÁ DOPRAVA

Pojazdné kolieska uľahčujú premiestňovanie týchto modelov a umožňujú širšie spektrum použitia 

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

Súčasťou balenia je: skrutkovač, kľúč na zapaľovacie sviečky

JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO:

Nabíjačka batérií KS B1A 

Jednoducho použiteľný nabíjací adaptér, ktorý nabíja olovené akumulátory 6 V/2 V.

Používa sa na nabíjanie batérií pre elektrocentrály, kultivátory, motocykle, člny, štvorkolky atď. s kapacitou až 32 Ah.

Po výbere vhodného napätia sa nabíjanie spustí automaticky.

Automatická nabíjačka má ochranu proti:

  • Prehriatie,
  • skrat,
  • opačná polarita,
  • prebíjanie batérie.

Zásuvkový adaptér KS EX3M-4S

Predlžovací kábel s cievkou KS CR-25M

Motorový olej Könner & Söhnen 10W-30

Vysokokvalitný polosyntetický viacstupňový motorový olej ULTRA Performace od spoločnosti "Könner & Sons" pre benzínové a naftové motory.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 68 kg
Napätie, V: 230
Max. výkon, kW: 8,0
Menovitý výkon, kW: 7,2
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, A (max): 16
Zásuvky: 1x16A, 1x32A
Štart motora: elektrický
Objem palivovej nádrže, l: 20
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 70/95
Zásuvka 12 V, А: 12V/8.3A
USB výstupy: 5V/1A, 5V/2.1A
Model motora: KS 480i
Objem valca motora, cm3: 458
Typ motora: benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora HP, kW: 16
Zásuvka pre paralelné zapojenie: -
Objem olejovej nádrže, cm3: 1,1
Faktor sily, cos φ: 1
Rozmery (D*Š*V), mm: 685*500*553
Lithiová batéria, Ah: 1,6
Čistá hmotnosť, kg: 65,8
Hrubá hmotnosť, kg: 69,2
Ochranná trieda: IP23M
Spotreba LPG pri 50 % zaťažení: 3,4 l/h

3v1 univerzální startovací systém

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: