Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iE S

Max výkon 4.0 kW
Menovitý výkon 3.5 kW
Výkon motora 7.5 HP
Štartovanie motora Manuálne/elektrické
Typ paliva Benzín
Model motora KS 240i
Zásuvky 2х16А
Napätie 230 V
Čistá hmotnosť 40 kg
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Skladom (13 ks)
Kód: 4260405363377
1 282 € –6 % 1 199 € 991 € bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iE S
KS 4000iE S 02
1 282 € –6 %

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iE S

 

Benzínové invertorové elektrocentrály sú užívateľsky prívetivým a prenosným zdrojom energie. Sortiment invertorových elektrární zahŕňa modely s výkonom od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá konverzia napájania poskytuje čistú sínusovú vlnu a frekvenciu 50 Hz, ktorá je ideálna na spoľahlivú prevádzku citlivej a presnej elektroniky.

Všetky modely sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Invertorové motory K&S majú režim ECO, ktorý umožňuje používať pohonnú jednotku pri nízkych otáčkach, čím sa znižuje spotreba paliva až o 50 %.

Invertorová elektrocentrála KS 4000iE S je vďaka čistej sínusoide a frekvencii 50 Hz spoľahlivým zdrojom energie na prevádzku citlivej a presnej elektroniky. Všetky modely tohto radu meničov sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V.

 

ČISTÁ SÍNOVÁ VLNA
Zabudovaná mikroprocesorová riadiaca jednotka zabezpečuje, že technické procesy elektrárne sú riadené a monitorované stabilnou frekvenciou 50 Hz a napätím 230 V.

 

 

ROBUSTNÝ MOTOR
Robustný motor od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO 5. Robustný motor K&S je označený individuálnym sériovým číslom na sledovanie kvality výroby a servisu. Výkonný alternátor s medeným vinutím a vysoko výkonný motor zaručujú bezproblémovú a dlhodobú prevádzku. Odporúča sa pre zariadenia, ktoré sú citlivé na kvalitu elektrickej energie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).

 

 

ĽAHKÉ SPUSTENIE MOTORA 3V1
Univerzálny spínač motora 3 v 1 kombinuje funkcie palivového ventilu, škrtiacej klapky a elektrického štartéra na najjednoduchšie a najpohodlnejšie štartovanie elektromotora.

 

 

 

EKOLOGICKÝ REŽIM
Ergonomický ovládací panel je vybavený prepínačom režimu ECO. Tento režim znižuje spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení vďaka nižším otáčkam motora.

 

 

 

MULTIFUNKČNÝ LED DISPLEJ 6v1

Multifunkčný LED displej 6 v 1 má tieto ukazovatele: ukazovateľ zaťaženia, ukazovateľ paliva, počítadlo prevádzkových hodín, napätie, frekvencia, ukazovateľ hladiny oleja, ukazovateľ preťaženia, ukazovateľ prevádzkového stavu.

  

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlné usporiadanie všetkých základných funkcií: indikátory prevádzkového stavu - ochrana proti preťaženiu a skratu, ochrana proti nedostatku oleja, tlačidlo reset na resetovanie riadiaceho systému a obnovenie napájania, paralelné pripojenie napájacích centier, typická automobilová zásuvka 12 V pre rôzne typy vozidiel, zariadení a nabíjačiek, zásuvky 230 V a uzemňovacia svorka.

 

 

ZNÍŽENÁ HLADINA HLUKU

Vďaka špeciálnemu ochrannému krytu s minimálnou hlučnosťou 68 dB je ovládanie zariadenia čo najpohodlnejšie a neruší ostatných.

 

 

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM
Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené vysokokvalitným synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Iba medené vinutie dokáže bez poškodenia odolať najvyšším napäťovým preťaženiam a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku generátora elektrickej energie.

 

 

 

PARALELNÉ PRIPOJENIE - KS PU1
Paralelné pripojenie zdvojnásobuje výkon. Jednotlivé napájacie jednotky môžete spárovať a pripojiť k nim výkonnejšie zariadenia. Na tento účel použite paralelné spínacie zariadenie (KS PU1), ktoré pripojíte k špeciálnemu výstupu na elektrocentrále. Zariadenie je vhodné pre všetky striedačové elektrárne Könner & Söhnen okrem modelov radu KS 8100 (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR).

 

 

 

 

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

Súčasťou balenia je: skrutkovač, kľúč na zapaľovacie sviečky

Návod na používanie benzínových elektrocentrál Könner & Söhnen

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 40 kg
Napätie, V: 230
Max. výkon, kW: 4.0
Menovitý výkon, kW: 3.5
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, A (max): 17,4
Zásuvky: 2x16A
Štart motora: ručný/elektrický
Objem palivovej nádrže, l: 12,5
Multifunkčný LED displej: Záťaž, hladina paliva, napätie, frekvencia, pracovný čas; indikátor preťaženia, indikátor napätia, indikátor hladiny oleja
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 68/91
Zásuvka 12V, A: 12V/8.3A
Model motora: KS 240i
Objem valca motora, cm3: 223
Typ motora: benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora HP,: 7,5
Paralelná funkcia: +
Objem olejovej nádrže, cm3: 0,6
Faktor sily, cos φ: 1
Čisté rozmery (D*Š*V), mm: 630*475*570
Lithiová batéria, Ah: 1,6
Čistá hmotnosť, kg: 40
Hrubá hmotnosť, kg: 43,4
Ochranná trieda: IP23M

3v1 startovací systém

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: