Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S

Max výkon 4.0 kW
Menovitý výkon 3.5 kW
Výkon motora 7.5 HP
Štartovanie motora Manuálne/elektrické
Typ paliva Benzín
Model motora KS 240i
Zásuvky 2х16А
Napätie 230 V
Čistá hmotnosť 40 kg
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Kód: 5106
1 568 € 1 296 € bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4000iEG S

Invertorové elektrocentrály na LPG/benzín sú užívateľsky prívetivým a prenosným zdrojom energie. Sortiment invertorových elektrární zahŕňa modely s výkonom od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá konverzia napájania poskytuje čistú sínusovú vlnu a frekvenciu 50 Hz, ktorá je ideálna na spoľahlivú prevádzku citlivej a presnej elektroniky.
Všetky modely sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Invertorové motory K&S majú režim ECO, ktorý umožňuje používať pohonnú jednotku pri nízkych otáčkach, čím sa znižuje spotreba paliva až o 50 %.

 

Meničová elektrocentrála KS 4000iEG S vhodná na pripojenie LPG (propán-butánová fľaša) je vďaka čistej sínusoide a frekvencii 50 Hz spoľahlivým zdrojom energie na prevádzku citlivej a vysoko presnej elektroniky. Všetky modely tohto radu meničov sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V.

 

ČISTÁ SÍNOVÁ VLNA
Zabudovaná mikroprocesorová riadiaca jednotka zabezpečuje riadenie a monitorovanie technických procesov elektrárne pomocou stabilnej frekvencie 50 Hz a napätia 230 V.

 

 

LPG/BENZÍN
Generátor funguje na benzín aj skvapalnený ropný plyn (propán-bután) a obsahuje všetko potrebné na používanie LPG ako paliva: hadicu s redukciou, ktorá zabezpečuje spoľahlivé pripojenie k plynovej fľaši. Jednoducho pripojte generátor k plynovej fľaši a naštartujte motor.

VŠESTRANNÉ POUŽITIE
Generátor možno používať s prenosnou plynovou fľašou aj so stacionárnou nádržou na plyn. Pripojenie musí vykonať certifikovaný odborník. Tlak v prívodnom systéme nesmie prekročiť 16 barov.

NÍZKA HLADINA HLUKU
Vďaka špeciálnemu ochrannému krytu, ktorý zabezpečuje minimálnu hladinu hluku 66 dB, bude prevádzka zariadenia maximálne pohodlná a nebude rušiť ostatných.

ROBUSTNÝ MOTOR
Robustný motor od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO 5. Robustný motor K&S je označený individuálnym sériovým číslom na sledovanie kvality výroby a servisu. Výkonný alternátor s medeným vinutím a vysoko výkonný motor zaručujú bezproblémovú a dlhodobú prevádzku. Odporúča sa pre zariadenia, ktoré sú citlivé na kvalitu elektrickej energie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).

 

 

EKOLOGICKÝ REŽIM
Ergonomický ovládací panel je vybavený prepínačom režimu ECO. Tento režim znižuje spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení vďaka nižším otáčkam motora.

 

 

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL
Ergonomický ovládací panel je vybavený LED displejom, dvoma USB portami 5 V/1 A, 5 V/2,1 A, typickou automobilovou zásuvkou 12 V, prepínačom ECONOMY MODE, indikátormi prevádzkového stavu, výstupom na paralelné pripojenie generátora pre dvojitý príjem energie a tlačidlom RESET na resetovanie riadiaceho systému (pri vypnutom ističi) a obnovenie napájania.

 

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM
Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené vysokokvalitným synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Iba medené vinutie dokáže bez poškodenia odolať najvyšším napäťovým preťaženiam a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku generátora elektrickej energie.

 

 

PARALELNÉ PRIPOJENIE - KS PU1

Paralelné pripojenie zdvojnásobuje výkon. Jednotlivé napájacie jednotky môžete spárovať a pripojiť k nim výkonnejšie zariadenia. Na tento účel použite paralelné spínacie zariadenie (KS PU1), ktoré pripojíte k špeciálnemu výstupu na elektrocentrále. Zariadenie je vhodné pre všetky striedačové elektrárne Könner & Söhnen okrem modelov radu KS 8100 (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR).

 

 

inverter-kit 

 

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

Súčasťou balenia je: skrutkovač, kľúč na zapaľovacie sviečky

Návod na používanie benzínových elektrocentrál Könner & Söhnen

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 46 kg
Spannung, V: 230
Höchstleistung, kW: 4.0*
Nennleistung, kW: 3.5*
Frequenz, Hz: 50
Strom, A (max): 17.4
Steckdosen: 2x16A
Anlasser: Hand/Elektro
Volumen des Krafftstoffbehälters, l: 12.5
Spotreba LPG pri 50 % zaťažení: 2,3 l/h
LED-Anzeige: Lastanzeige, Kraftstoffanzeige, Frequenz, Spannung, Betriebsstundenzähler
Geräuschpegel Lpa (7m)/Lwa, dB: 66/93
Steckdose 12V, A: -
USB-Anschlüsse: 5V/1A, 5V/2.1A
Modell des Motors: KS 240i
Hubraum, cm3: 223
Typ des Motors: LPG/Benzin 1-Zylinder, 4-Takt mit Luftkühlung
Motorleistung, PS: 7.5
Parallele Funktion: +
Motoröl-Füllmenge, l: 0.6
Leistungszahl, cos ?: 1
Ambessungen (LxBxH), mm: 620x440x510
Batterie, Ah: 1.6
Nettogewicht, kg: 40
Bruttogewicht, kg: 46
Schutzklasse: IP23M
Strichcode: 4260405364756
*Der Flüssiggasbetrieb reduziert die Ausgangsleistung des Generators um 10%.:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: