Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4100i E

Max výkon 4.0 kW
Menovitý výkon 3.6 kW
Výkon motora 7.5 hp
Štartovanie motora Manuálne/elektrické
Typ paliva Benzín
Model motora KS 240i
Zásuvky 2х16А
Napätie 230 V
Čistá hmotnosť 36.7 kg
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Skladom (28 ks)
Kód: KS2925
1 218 € 1 007 € bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4100i E

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 4100i E

Benzínové invertorové elektrocentrály sú užívateľsky prívetivým a prenosným zdrojom energie. Sortiment invertorových elektrární zahŕňa modely s výkonom od 1,8 do 8,0 kW. Dvojitá konverzia napájania poskytuje čistú sínusovú vlnu a frekvenciu 50 Hz, ktorá je ideálna na spoľahlivú prevádzku citlivej a presnej elektroniky.

Všetky modely sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V. Invertorové motory K&S majú režim ECO, ktorý umožňuje používať pohonnú jednotku pri nízkych otáčkach, čím sa znižuje spotreba paliva až o 50 %.

Invertorová elektrocentrála KS 4100i E je vďaka čistej sínusoide a frekvencii 50 Hz spoľahlivým zdrojom energie na prevádzku citlivej a presnej elektroniky. Všetky modely tohto radu meničov sú založené na robustných motoroch, ktoré spĺňajú všetky európske normy kvality vrátane emisnej normy EURO V.

ČISTÁ SÍNOVÁ VLNA

Zabudovaná mikroprocesorová riadiaca jednotka zabezpečuje riadenie a monitorovanie technických procesov elektrárne pomocou stabilnej frekvencie 50 Hz a napätia 230 V.

ROBUSTNÝ MOTOR

Robustný motor od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO 5. Robustný motor K&S je označený individuálnym sériovým číslom na sledovanie kvality výroby a servisu. Výkonný alternátor s medeným vinutím a vysoko výkonný motor zaručujú bezproblémovú a dlhodobú prevádzku. Odporúča sa pre zariadenia, ktoré sú citlivé na kvalitu elektrickej energie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).

EKOLOGICKÝ REŽIM

Ergonomický ovládací panel je vybavený prepínačom režimu ECO. Tento režim znižuje spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení vďaka nižším otáčkam motora.

 

Jednoduché čistenie motora 3v1

Univerzálny spínač motora 3 v 1 kombinuje funkcie palivového ventilu, škrtiacej klapky a elektrického štartéra na najjednoduchšie a najpohodlnejšie štartovanie elektromotora.

 
 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL

Pohodlné usporiadanie všetkých základných funkcií: multifunkčný LED displej (napätie, frekvencia, počítadlo prevádzkových hodín), indikátory prevádzkového stavu: ochrana proti preťaženiu a skratu, ochrana proti nedostatku oleja, resetovacie tlačidlo na resetovanie riadiaceho systému a obnovenie napájania, prípojka na paralelné pripojenie napájacích centier, dva výstupy USB (5V/1A, 5V/2,1A), typická 12 V autozásuvka pre rôzne zariadenia vo vozidle, gadgety a nabíjačky batérií, 230 V zásuvky a uzemňovacia svorka.

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené vysokokvalitným synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Iba medené vinutie dokáže bez poškodenia odolať najvyšším napäťovým preťaženiam a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku generátora elektrickej energie.

 

PARALELNÉ PRIPOJENIE - KS PU1
Paralelné pripojenie zdvojnásobuje výkon. Jednotlivé napájacie jednotky môžete spárovať a pripojiť k nim výkonnejšie zariadenia. Na tento účel použite paralelné spínacie zariadenie (KS PU1), ktoré pripojíte k špeciálnemu výstupu na elektrocentrále. Zariadenie je vhodné pre všetky striedačové elektrárne Könner & Söhnen okrem modelov radu KS 8100 (KS 8100iE, KS 8100iEG, KS 8100iE ATSR).

 

POHODLNÁ DOPRAVA

Pojazdné kolieska uľahčujú premiestňovanie týchto modelov a umožňujú širšie spektrum použitia

 
 

ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO

Súčasťou balenia je: skrutkovač, kľúč na zapaľovacie sviečky

JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO:

Nabíjačka batérií KS B1A 

Jednoducho použiteľný nabíjací adaptér, ktorý nabíja olovené akumulátory 6 V/2 V.

Používa sa na nabíjanie batérií pre elektrocentrály, kultivátory, motocykle, člny, štvorkolky atď. s kapacitou až 32 Ah.

Po výbere vhodného napätia sa nabíjanie spustí automaticky.

Automatická nabíjačka má ochranu proti:

  • Prehriatie,
  • skrat,
  • opačná polarita,
  • prebíjanie batérie.

 

 
 

Zásuvkový adaptér KS EX3M-4S

 

 
 

Predlžovací kábel s cievkou KS CR-25M

 

Motorový olej Könner & Söhnen 10W-30

Vysokokvalitný polosyntetický viacstupňový motorový olej ULTRA Performace od spoločnosti "Könner & Sons" pre benzínové a naftové motory.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 44 kg
Napätie, V: 230
Max. výkon kW: 4,0
Menovitý výkon, kW: 3,6
Frekvencia: 50
Prúd, А (max): 17,4
Zásuvky: 2x16A
Štart motora: ručný/elektrický
Objem palivovej nádrže, l: 12,5
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 70/95
Zásuvka 12 V, А: 12V/8.3A
USB výstupy: 5V/1A, 5V/2.1A
Model motora: KS 240i
Objem valca motora, cm3: 223
Typ motoru: benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora HP: 7,5
Zásuvka pre paralelné zapojenie: +
Objem olejovej nádrže, cm3: 0,6
Faktor sily, cos φ: 1
Rozmery (D*Š*V), mm: 1,6
Lithiová batéria, Ah: 600*420*425
Čistá hmotnosť, kg: 36,7
Hrubá hmotnosť, kg: 39
Ochranná trieda: IP23M

3v1 jednoduchý start

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: