Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 25-3LM

Maximálny výkon: 25,3 kVA

Menovitý výkon: 23 kVA

Výstupné napätie: 230/400 V

Menovitý prúd: 36,45 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11952
8 148 € 6 734 € bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 25-3LM

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 25-3LM

 

 

 

Trojfázový dieselový generátor KS 25-3LM radu HEAVY DUTY nemeckej značky "Könner & Söhnen" je spoľahlivý generátor elektrickej energie s maximálnym výkonom 25,3 kVA.

Dieselový generátor KS 25-3LM je založený na kvapalinou chladenom štvorvalcovom motore Laidong a predstavuje mimoriadne úsporné riešenie od spoločnosti Könner & Söhnen. Spĺňa všetky európske normy kvality, ponúka vynikajúcu bezpečnosť, a preto je vhodný na súkromné aj komerčné použitie. Dieselový generátor KS 25-3LM je vybavený aj bezkartáčovým generátorom striedavého prúdu s automatickým regulátorom napätia, predhrievačom na použitie v chladnom počasí, 57-litrovou palivovou nádržou, ktorá umožňuje až 14 hodín autonómnej prevádzky bez doplnenia paliva (spotreba paliva je 4,1 litra za hodinu pri priemernom zaťažení 50 %), prípojkou na automatický systém štart-stop a vandalsky odolným, zvukotesným krytom do každého počasia.

Dieselový generátor KS 25-3LM je vysoko výkonná jednotka vybavená systémom riadenia všetkých základných prevádzkových parametrov, ktorú možno použiť na napájanie trojfázových aj jednofázových spotrebičov. Vďaka vlastnému vývoju a dodržiavaniu požiadaviek spoločnosti Könner & Söhnen majú všetky elektrocentrály výkonovú rezervu nad rámec uvedených parametrov.

Dieselové generátory Könner & Söhnen spĺňajú všetky požiadavky na núdzové napájanie a zabezpečujú trvalé napájanie obytných a malých komerčných budov.

 

SPOĽAHLIVÝ NÍZKOOTÁČKOVÝ MOTOR (POMALÉ OTÁČKY)

Nízkootáčkový motor Laidong pracuje pri 1 500 otáčkach za minútu, čo zaručuje nižšiu spotrebu paliva, nižšiu hladinu akustického tlaku a dlhšiu životnosť vďaka nižším otáčkam motora. Mechanická regulácia otáčok motora umožňuje nastaviť otáčky motora a kontrolovať kvalitu elektrickej energie vyrábanej generátorom.

 

 

 

VODOU CHLADENÝ MOTOR

Vodné chladenie motora zabezpečuje spoľahlivú prevádzku jednotky a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora. Účinné chladenie motora umožňuje pohonnej jednotke pracovať aj pri vysokých teplotách okolia.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Predhrievanie motora uľahčuje štartovanie Powerstation aj pri teplotách pod bodom mrazu počas chladného obdobia. Systém automaticky predhrieva vodný plášť motora na požadovanú teplotu a udržiava teplotu motora pre ľahké štartovanie za každého počasia.

 

 

DIGITÁLNE OVLÁDANIE

Všetky funkcie sú ovládané pokročilou digitálnou multifunkčnou riadiacou jednotkou. Riadiaca jednotka umožňuje sledovanie všetkých prevádzkových ukazovateľov elektrárne, pohodlné možnosti nastavenia štartovania a prevádzky elektrárne, sledovanie stavu batérie, otáčok motora a dávky paliva prispôsobenej zaťaženiu a ochranu proti prehriatiu a nízkej hladine oleja. Taktiež hlási potenciálne poruchy a upozorňuje na nadchádzajúce údržbárske práce.

KRYT ODOLNÝ VOČI VANDALIZMU A ZVUKOTESNÝ
Vysokokvalitný zvukotesný kryt poskytuje výrazné zníženie hluku a zlepšenie distribúcie tepla počas prevádzky jednotky a zároveň chráni zariadenie pred vniknutím vlhkosti a kondenzácie, poveternostnými vplyvmi a neoprávnenou manipuláciou. Vďaka relatívne kompaktným rozmerom možno elektráreň inštalovať priestorovo úsporným spôsobom. Antikorózny práškový náter prispieva k dlhšej životnosti jednotky.

Pomalobežný motor je namontovaný na tlmičoch vibrácií, čo umožňuje tichú prevádzku a znižuje zaťaženie základov.

Napájacia jednotka má núdzový vypínač, ktorý možno použiť na rýchle zastavenie motora v núdzovej situácii.

 

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Otvory v kryte pre prepravné pomôcky výrazne uľahčujú nakladanie, prepravu a inštaláciu jednotky. Široké výklopné dvere na oboch stranách skrine umožňujú voľný prístup k častiam jednotky na jednoduchú údržbu základných komponentov dieselgenerátora.

 

 

Všetky generátory energie spoločnosti Könner & Söhnen sú podrobené prísnym testom a vyznačujú sa vysokým výkonom a účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 683 kg
Maximálny výkon 230 V: 25,3 kVA
Menovitý výkon 230 V: 23 kVA
Výstupné napätie: 230/400V
Menovitý prúd: 36,45 A
Objem motora: 2545 cm3
objem nádrže: 57 l
Kapacita olejovej nádrže: 5,5 l
Kapacita nádrže na chladiacu kvapalinu: 10 l
Značka motora: Laidong
Model motora: DPKM490BD
Typ motora: štvorvalcový vznetový motor, štvortaktný, vodou chladený
Čisté rozmery: 1700 х 780 х 1000 mm
Hrubé rozmery: 1730 х 810 х 1020 mm
Hrubá hmotnosť: 680 kg
Čistá hmotnosť: 683 kg
Hladina hluku dB: 72/97 dB
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 4,1 l/h
Čas prevádzky pri 50 % zaťažení: 14 h
Otáčky motora: 1500 ot/min
Štartér: Elektrické
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Alternátor: Typ Stamford, synchrónny, bezkefkový so samobudením
Funkcia predhrievania: ano
Trieda ochrany: IP54

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: