Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3YE

Maximálny výkon: 33kVA

Menovitý výkon: 30 kVA

Výstupné napätie: 230/400 V

Menovitý prúd: 47,63 A

 

Dostupnosť Na vyžiadanie
Kód: 11958
11 024 € 9 111 € bez DPH
Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3YE

Könner & Söhnen Naftová elektrocentrála KS 33-3YE

 

Trojfázový dieselový generátor KS 33-3YE radu HEAVY DUTY nemeckej značky "Könner & Söhnen" je spoľahlivý generátor elektrickej energie s maximálnym výkonom 33 kVA.

Elektrocentrála je vybavená kvapalinou chladeným štvorvalcovým motorom od renomovaného výrobcu motorov YangDong. Spoločnosť YangDong Co, Ltd. je popredným výrobcom viacvalcových vznetových motorov a dodávateľom špičkových výrobkov vo viac ako 100 krajinách sveta. Motory sa vyznačujú vynikajúcou spoľahlivosťou a životnosťou aj v tých najextrémnejších prevádzkových podmienkach. Spoločnosť YangDong Co, Ltd. má silné zastúpenie na európskych a amerických trhoch, ktoré vyžadujú bezpodmienečné dodržiavanie platných noriem pre spoľahlivosť, palivovú úspornosť, ekologickosť a technickú a prevádzkovú bezpečnosť jednotiek, čo sa považuje za najlepší dôkaz vysokej kvality jej výrobkov. Dieselový generátor KS 33-3YE je vybavený bezkartáčovým alternátorom s automatickým regulátorom napätia, predhrievačom na použitie v chladnom období, 75-litrovou palivovou nádržou, ktorá umožňuje 15 hodín autonómnej prevádzky bez doplňovania paliva (spotreba paliva je 5,1 litra za hodinu pri priemernom zaťažení 50 %), automatickým pripojením štart-stop a antivandalským, zvukotesným krytom do každého počasia.

Vďaka vlastnému vývoju a dodržiavaniu požiadaviek spoločnosti Könner & Söhnen majú všetky pohonné jednotky rezervu výkonu v porovnaní s uvedenými špecifikáciami.

Výkonný dieselový generátor KS 33-3YE je profesionálna jednotka s pokročilou technológiou, ktorá sa ľahko ovláda a je rovnako vhodná na napájanie trojfázových aj jednofázových záťaží. Chránené zásuvky a svorky zabezpečujú pohodlné pripojenie elektrických spotrebičov a všestranné využitie generátora.

Dieselové generátory od spoločnosti Könner & Söhnen spĺňajú všetky požiadavky na núdzové napájanie, takže je zaručená trvalá dodávka elektrickej energie do obytných budov a malých obchodných podnikov.

  

 

SPOĽAHLIVÝ NÍZKOOTÁČKOVÝ MOTOR YANGDONG (POMALÉ OTÁČKY)
Inovatívny nízkootáčkový motor YangDong s 1500 ot/min spĺňa vďaka svojej vysokej kvalite a spoľahlivosti medzinárodné normy a platné predpisy týkajúce sa úspory paliva, šetrnosti k životnému prostrediu a technickej a prevádzkovej bezpečnosti.

 

 

 

 

VODOU CHLADENÝ MOTOR

Vodné chladenie motora zabezpečuje spoľahlivú prevádzku jednotky a zabraňuje predčasnému zlyhaniu motora. Účinné chladenie motora umožňuje pohonnej jednotke pracovať aj pri vysokých teplotách okolia.

 

FUNKCIA PREDHRIEVANIA

Predhrievanie motora uľahčuje štartovanie Powerstation aj pri teplotách pod bodom mrazu počas chladného obdobia. Systém automaticky predhrieva vodný plášť motora na požadovanú teplotu a udržiava teplotu motora pre ľahké štartovanie za každého počasia.

 

 

DIGITÁLNE OVLÁDANIE

Všetky funkcie sú ovládané pokročilou digitálnou multifunkčnou riadiacou jednotkou. Riadiaca jednotka umožňuje sledovanie všetkých prevádzkových ukazovateľov elektrárne, pohodlné možnosti nastavenia štartovania a prevádzky elektrárne, sledovanie stavu batérie, otáčok motora a dávky paliva prispôsobenej zaťaženiu a ochranu proti prehriatiu a nízkej hladine oleja. Taktiež hlási potenciálne poruchy a upozorňuje na nadchádzajúce údržbárske práce.

KRYT ODOLNÝ VOČI VANDALIZMU A ZVUKOTESNÝ
Vysokokvalitný zvukotesný kryt poskytuje výrazné zníženie hluku a zlepšenie distribúcie tepla počas prevádzky jednotky a tiež chráni zariadenie pred vniknutím vlhkosti a kondenzácie, poveternostnými vplyvmi a neoprávnenou manipuláciou. Antikorózny práškový náter zabezpečuje dlhú životnosť elektrárne.

Pomalobežný motor je namontovaný na tlmičoch vibrácií, čo umožňuje tichú prevádzku a znižuje zaťaženie základov.

Elektrocentrála je vybavená núdzovým spínačom, ktorý sa dá použiť na rýchle zastavenie motora v prípade núdze.

 

 

JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Otvory v kryte pre prepravné pomôcky výrazne uľahčujú nakladanie, prepravu a inštaláciu jednotky. Široké výklopné dvere na oboch stranách skrine umožňujú voľný prístup k častiam jednotky na jednoduchú údržbu základných komponentov dieselgenerátora.

 

 

Všetky generátory energie spoločnosti Könner & Söhnen sú podrobené prísnym testom a vyznačujú sa vysokým výkonom a účinnosťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 981 kg
Maximálny výkon 230 V: 33 kVA
Menovitý výkon 230 V: 30 kVA
Výstupné napätie: 230/400V
Menovitý prúd: 47,63 A
Objem motora: 3707 cm3
objem nádrže: 75 l
Kapacita olejovej nádrže: 8 l
Kapacita nádrže na chladiacu kvapalinu: 14 l
Značka motora: YangDong
Model motora: Y4100D
Typ motora: štvorvalcový vznetový motor, štvortaktný, vodou chladený
Čisté rozmery: 2160 х 950 х 1250 mm
Hrubé rozmery: 2190 х 980 х 1270 mm
Hrubá hmotnosť: 978 kg
Čistá hmotnosť: 981 kg
Hladina hluku dB: 72/97 dB
Spotreba paliva pri 50 % zaťažení: 5,1 l/h
Čas prevádzky pri 50 % zaťažení: 15 h
Otáčky motora: 1500 ot/min
Štartér: Elektrické
Regulácia napätia: elektronické - AVR
Alternátor: Typ Stamford, synchrónny, bezkefkový so samobudením
Funkcia predhrievania: ano
Trieda ochrany: IP54
Zásuvky: 1 x Schuko 230 V, 1 x CEE 400 V 16 A, 1 x CEE 400 V 32 A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: