Pramac Benzínový generátor ES5000 400V AVR
Maximálny výkon: 5 kW
Menovitý výkon: 4,3 kW
Výstupné napätie: 400/230 V
Regulácia napätia: AVR
Pramac Benzínový generátor ES5000 400V AVR
Benzínový generátor Pramac ES5000 400V 50HZ popis:
je moderná benzínová elektráreň, ktorá je špeciálne navrhnutá pre intenzívne prevádzky, kde sa vyžaduje výkon počas dlhšieho časového obdobia. Generátor zaujme svojou spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou.
Vďaka automatickému regulátoru napätia - AVR - sa predchádza kolísaniu napätia - a tým aj možnému poškodeniu pripojených zariadení. Takto môžete bezpečne pripojiť citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažko spúšťajú.
Ovládánie generatora:

- Spínač: ON/OFF
- Štartovacie systémy: navíjanie
- Palivový kohút
Typ zásuvky:
- SCHUKO 230V 16A IP54 1
- 2P+T CEE 230V 16A IP44 1
- 3P+N+T CEE 400V 16A IP44
Značka: Pramac
Záruka: 2 roky
Dodatočné parametre
| Kategória: | Benzínové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 75 kg |
| EAN: | 8018539087081 |
| Jmenovitý výkon: | 3,1 - 5 kW |
| Kapacita palivové nádrže: | 10,1 - 20 l |
| Maximální výkon: | 4,7 - 7,6 kW, 1,7 - 4,6 kW |
| Napätie: | 230/400 V |
| Štartér: | Ručné |
| Značka: | Pramac |
| Kategória: | Benzínové elektrocentrály |
| Maximálny výkon (230 V/400 V): | 3,8 kVA/ 5 kW |
| Menovitý výkon (230 V/400 V): | 3,5 kVA / 4,3 kW |
| Hmotnosť: | 75 kg |
| Menovité napätie: | 400/230 V |
| Frekvencia: | 50 Hz |
| Menovitý prúd: | 16 A |
| Spúšťanie: | navíjanie |
| Objem palivovej nádrže: | 11 l |
| Objem olejovej nádrže: | 1 l |
| Značka motora: | Honda |
| Objem motora: | 270 cm³ |
| Otáčky: | 3000 |
| Čisté rozmery (D*Š*V): | 729x500x536 |
| Spotreba pri 75 % zaťažení: | 1,6 l/h |
| Spotreba pri 100 % zaťažení: | 2,2 l/h |
| Čas prevádzky pri 75 % zaťažení: | 6,63 h |
| Čas prevádzky pri 100 % zaťažení: | 4,95 h |
| Úroveň hluku: | 69/97 dB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
