Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-H plus - 1800 W

Značka: Technotherm

Verzia plus má zabudovaný termostat s týždennou funkciou, detekciou otvoreného okna a adaptívnym riadením štartu. Má mnoho nastavení, ako je komfort, ochrana proti mrazu, rôzne programy atď.

Dostupnosť Skladom (2 ks)
Kód: 450118945
999 € 826 € bez DPH
Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-H plus - 1800 W
Značka: Technotherm

Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-H plus - 1800 W

 

Je navržen s využitím nejnovější technologie, k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Ohrievače možno vďaka flexibilite výrobku inštalovať takmer na akomkoľvek mieste. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných vykurovacích panelov Magmatic® pomáha znižovať náklady na vykurovanie.

Zatiaľ čo kachle sú klasifikované ako 100 % účinné priame vykurovanie, vykurovacie panely poskytujú čiastočnú akumuláciu tepla, čím rozširujú komfort vykurovania a znižujú prevádzkové náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Konštrukcia s vysokým rebrovaním sa môže pochváliť šesťnásobkom bežnej plochy bežných kachlí, aby sa zabezpečila rovnováha medzi konvekčným a sálavým teplom pre vaše väčšie pohodlie.

Akumulačné kachle zapôsobia:

  • môže sa pohybovať na kolieskach (v závislosti od typu), nožičkách alebo podperách, ktoré si môžete objednať z voliteľného príslušenstva
  • s hĺbkou iba 7 cm
  • trieda ochrany IP 20/IP X4
  • „pripojenie na internet“ s rozhraním ECO (rádiový prijímač RF a termostat TPF) alebo aplikáciou LHZ (termostat DSM)
  • energetický manažér TECHNOTHERM, ktorý môžete použiť, ak vyrábate elektrinu z vlastného zdroja
  • ďalšie modely s nízkou povrchovou teplotou (LST) pre škôlky, školy a sociálne zariadenia

Vykurovacie telesá s akumuláciou možno jednoducho pripojiť k štandardnej elektrickej zásuvke alebo k existujúcemu elektrickému vedeniu. Dodávajú sa s držiakmi na montáž na stenu, ale môžete ich umiestniť aj na podperné nohy (alebo kolieska), ktoré sú súčasťou voliteľného vybavenia. Ide o veľmi úsporné akumulačné vykurovacie telesá, ktoré možno inštalovať aj pod hlboké okná vďaka ich nízkej výške - iba 34 cm. Vďaka týmto parametrom sa môžu používať v zimných záhradách. Všetky naše štandardné modely sú vybavené zabudovaným alebo manuálne ovládaným izbovým termostatom. Pre plne regulovateľný vykurovací systém je možné tieto ohrievače ovládať pomocou nášho systému ECO control (s pripojením na internet) a tiež izbových termostatov. Ak si vyrábate vlastnú elektrinu, môžete sa pripojiť prostredníctvom správcu energie TT.

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení:

50 % 

Konvekčné teplo

stúpa aj smerom nahor 

image_product_1024x768

Naše jedinečné akumulačné kachle sú navrhnuté tak, že teplo sa priamo ukladá do špeciálnych keramických platní takmer bez straty energie. Šesťnásobná plocha povrchu zabezpečuje správnu rovnováhu sálavého a konvekčného tepla. JKeď povrchové akumulačné kachle dosiahnu optimálnu teplotu, v závislosti od nastavenia termostatu sa teplo môže uvoľňovať maximálne 45 minút bez prúdu. V závislosti od naprogramovaného nastavenia a izolácie budovy je na 24 hodín vykurovania potrebných v priemere 3 až 5 hodín elektrickej energie.

Akumulačný kameň MAGMATIC®

Pomocou špeciálnej technológie sú do akumulačného kameňa naplnené vykurovacie vodiče z chrómniklovej ocele (odolné voči korózii do 1100 °C, lepšie kontaktné podmienky). Energia sa tak takmer úplne premieňa na teplo priamo v akumulačnom kameni. Ochrana proti prehriatiu je súčasťou ochrany kachlí. Práškový náter (aj vo vnútri kachlí) chráni zariadenie pred koróziou.

Vykurovacie telesá s akumuláciou má individuálně přivařené žebra a jeho povrch je upravený práškovým nástřikem. Barva bílá RAL 9003, hloubka pouze 70 mm. Plynule nastavitelný vestavěný termostat reguluje teplotu v místnosti. Připojovací kabel 1,5 m se zástrčkou, 230 V ~, vč. stojanu.
IP 20

Technické parametry 

Model Výkon [KW] Rozmery
Š x V x H [mm]
Hmotnosť
[kg]
Číslo produktu
TT-KS 1200 H plus
TT-KS 1800 H plus
TT-KS 2200 H plus
1,20
1,80
2,20
380 x 1240 x 70
550 x 1240 x 70
680 x 1240 x 70
35,00
58,00
66,00
450 112 965
450 118 965
450 112 965
 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické ovládanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 58 kg
Výška (mm): 1240
Hĺbka (mm): 70
Šírka (mm): 550
Prevádzková hmotnosť (kg): 58
Výkon: 1800 W
Vykurovací výkon: 75W/1m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: