Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-LT H RF - 1240 W - nízka povrchová teplota

Značka: Technotherm

TT KS-LT H RF má variabilnú nízku povrchovú teplotu 45 °C - 60 °C a je vhodný pre škôlky, školy a hygienické zariadenia. Verzia RF je vybavená aj zabudovaným rádiovým prijímačom na ovládanie externých termostatov, ako sú aplikácie TPF-ECO (exkluzívne) a TYDOM.

Dostupnosť Na objednanie - expedícia od 10 do 12 týždňov
Kód: 450112655
1 077 € 890 € bez DPH
Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-LT H RF - 1240 W - nízka povrchová teplota
Značka: Technotherm

Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-LT H RF - 1240 W - nízka povrchová teplota

TT KS-LT H RF s variabilnou nízkou povrchovou teplotou 45 °C - 60 °C je vhodný pre materské školy, školy a hygienické zariadenia. Tento model má individuálne zvárané lamely, práškovú povrchovú úpravu, biely lak RAL 9003, hĺbku len 70 mm, plynulo nastaviteľný zabudovaný termostat, ktorý reguluje teplotu v miestnosti, a 1,5 m prívodný kábel so zástrčkou, 230 V ~ vrátane podporných nožičiek.
IP 20

Verzia RF je vybavená aj zabudovaným rádiovým prijímačom na ovládanie externého termostatu, napr. aplikácia TPF-ECO (exkluzívne) a TYDOM. Vyžaduje sa pripojenie na internet. Dosah v budove cca 30 m (v závislosti od typu konštrukcie), rádiová frekvencia 868 MHz (norma EN 300 200), pre rozhranie ECO. Termostat TPF-ECO a rozhranie ECO sa musia objednať samostatne pre všetky modely RF.

Vykurovacie telesá s akumuláciou TECHNOTHERM bol navrhnutý s využitím najnovších technológií, aby vytvoril elegantné riešenie pre všetky situácie intenzívneho vykurovania. Ohrievače možno vďaka flexibilite výrobku inštalovať takmer na akomkoľvek mieste. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných vykurovacích panelov Magmatic® pomáha znižovať náklady na vykurovanie.

Zatiaľ čo kachle sú klasifikované ako 100 % účinné priame vykurovanie, vykurovacie panely poskytujú čiastočnú akumuláciu tepla, čím rozširujú komfort vykurovania a znižujú prevádzkové náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Konštrukcia s vysokým rebrovaním sa môže pochváliť šesťnásobkom bežnej plochy bežných kachlí, aby sa zabezpečila rovnováha medzi konvekčným a sálavým teplom pre vaše väčšie pohodlie.

Akumulačné kachle zapôsobia:

  • môže sa pohybovať na kolieskach (v závislosti od typu), nožičkách alebo podperách, ktoré si môžete objednať z voliteľného príslušenstva
  • s hĺbkou iba 7 cm
  • trieda ochrany IP 20/IP X4
  • „pripojenie na internet“ s rozhraním ECO (rádiový prijímač RF a termostat TPF) alebo aplikáciou LHZ (termostat DSM)
  • energetický manažér TECHNOTHERM, ktorý môžete použiť, ak vyrábate elektrinu z vlastného zdroja
  • ďalšie modely s nízkou povrchovou teplotou (LST) pre škôlky, školy a sociálne zariadenia

Vykurovacie telesá s akumuláciou možno jednoducho pripojiť k štandardnej elektrickej zásuvke alebo k existujúcemu elektrickému vedeniu. Dodávajú sa s držiakmi na montáž na stenu, ale môžete ich umiestniť aj na podperné nohy (alebo kolieska), ktoré sú súčasťou voliteľného vybavenia. Ide o veľmi úsporné akumulačné vykurovacie telesá, ktoré možno inštalovať aj pod hlboké okná vďaka ich nízkej výške - iba 34 cm. Vďaka týmto parametrom sa môžu používať v zimných záhradách. Všetky naše štandardné modely sú vybavené zabudovaným alebo manuálne ovládaným izbovým termostatom. Pre plne regulovateľný vykurovací systém je možné tieto ohrievače ovládať pomocou nášho systému ECO control (s pripojením na internet) a tiež izbových termostatov. Ak si vyrábate vlastnú elektrinu, môžete sa pripojiť prostredníctvom správcu energie TT.

Naše jedinečné ohrievače s priamym ohrevom povrchu sú vnútorne navrhnuté tak, aby akumulovali teplo priamo v špeciálnych keramických doskách a zabránili stratám energie.. Vďaka šesťnásobnej ploche povrchu poskytuje správnu rovnováhu sálavého a konvekčného tepla.

 

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení: 

50 % 

Konvekčné teplo - 

stúpa aj smerom nahor 

image_product_1024x768

 

Hneď ako povrch priameho ohrievača dosiahne optimálnu teplotu, v závislosti od nastavenia termostatu sa začne uvoľňovať teplo maximálne 45 minút bez potreby pripojenia napájania. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu izolace budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®. 

 

Akumulačný kameň MAGMATIC®

Pomocou špeciálnej technológie sú do akumulačného kameňa naplnené vykurovacie vodiče z chrómniklovej ocele (odolné voči korózii do 1100 °C, lepšie kontaktné podmienky). Energia sa tak takmer úplne premieňa na teplo priamo v akumulačnom kameni. Ochrana proti prehriatiu je súčasťou ochrany kachlí. Práškový náter (aj vo vnútri kachlí) chráni zariadenie pred koróziou.

 

Technické parametry

Model Výkon [KW]

 

Rozmery 
Š x V x H [mm]

Hmotnost [kg]  Číslo produktu
TT-KS 870 S LT H RF 0,87 380 x 1240 x 70 36,00  450 108 655
TT-KS 1240 S LT H RF 1,24 550 x 1240 x 70 58,00  450 112 655
TT-KS 1740 S LT H RF 1,74 630 x 1240 x 70 66,00  450 170 655

 

Návod k obsluze

Dodatočné parametre

Kategória: Vhodné pro sociální zařízení
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 58 kg
Výška (mm): 1240
Hĺbka (mm): 70
Šírka (mm): 550
Prevádzková hmotnosť (kg): 58
Výkon: 1240 W
Vykurovací výkon: 75W/1m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: