Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N plus - 1200 W

Značka: Technotherm

Priamotop s akumuláciou s ručne zváraným rebrovaním a hĺbkou len 70 mm. Verzia plus má navyše zabudovaný termostat s týždennou funkciou, detekciou otvoreného okna a adaptívnym riadením štartu. Má veľa možností nastavenia, ako napríklad komfort, ochrana proti mrazu, rôzne programy atď.

Dostupnosť Na objednanie - expedícia od 10 do 12 týždňov
Kód: 450312945
778 € 643 € bez DPH
Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N plus - 1200 W
Značka: Technotherm

Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N plus - 1200 W

Model TT-KS-N plus je nízky a s individuálne zváranými lamelami. Povrch je povrchovo upravený práškovou farbou. Jeho povrchová úprava je v bielej farbe RAL 9003. Hĺbka je len 70 mm. Priebežne integrovaný termostat reguluje teplotu v miestnosti. Súčasťou dodávky je 1,5 m dlhý pripojovací kábel so zástrčkou. 230 V ~. Súčasťou dodávky sú podperné nohy.
IP 24

Verzia plus má navyše zabudovaný termostat s týždennou funkciou, detekciou otvoreného okna a adaptívnym riadením štartu. Má mnoho nastavení, ako je komfort, ochrana proti mrazu, rôzne programy atď. Výhodou zariadenia je veľký displej.

 

Vykurovacie telesá s akumuláciou TECHNOTHERM je navržen s využitím nejnovější technologie, k vytvoření elegantního řešení pro všechny situace s intenzivním vytápěním. Ohrievače možno vďaka flexibilite výrobku inštalovať takmer na akomkoľvek mieste. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných vykurovacích panelov Magmatic® pomáha znižovať náklady na vykurovanie.

Zatiaľ čo kachle sú klasifikované ako 100 % účinné priame vykurovanie, vykurovacie panely poskytujú čiastočnú akumuláciu tepla, čím rozširujú komfort vykurovania a znižujú prevádzkové náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Konštrukcia s vysokým rebrovaním sa môže pochváliť šesťnásobkom bežnej plochy bežných kachlí, aby sa zabezpečila rovnováha medzi konvekčným a sálavým teplom pre vaše väčšie pohodlie.

Akumulačné kachle zapôsobia:

  • môže sa pohybovať na kolieskach (v závislosti od typu), nožičkách alebo podperách, ktoré si môžete objednať z voliteľného príslušenstva
  • s hĺbkou iba 7 cm
  • trieda ochrany IP 20/IP X4
  • „pripojenie na internet“ s rozhraním ECO (rádiový prijímač RF a termostat TPF) alebo aplikáciou LHZ (termostat DSM)
  • energetický manažér TECHNOTHERM, ktorý môžete použiť, ak vyrábate elektrinu z vlastného zdroja
  • ďalšie modely s nízkou povrchovou teplotou (LST) pre škôlky, školy a sociálne zariadenia

Vykurovacie telesá s akumuláciou možno jednoducho pripojiť k štandardnej elektrickej zásuvke alebo k existujúcemu elektrickému vedeniu. Dodávajú sa s držiakmi na montáž na stenu, ale môžete ich umiestniť aj na podperné nohy (alebo kolieska), ktoré sú súčasťou voliteľného vybavenia. Ide o veľmi úsporné akumulačné vykurovacie telesá, ktoré možno inštalovať aj pod hlboké okná vďaka ich nízkej výške - iba 34 cm. Vďaka týmto parametrom sa môžu používať v zimných záhradách. Všetky naše štandardné modely sú vybavené zabudovaným alebo manuálne ovládaným izbovým termostatom. Pre plne regulovateľný vykurovací systém je možné tieto ohrievače ovládať pomocou nášho systému ECO control (s pripojením na internet) a tiež izbových termostatov. Ak si vyrábate vlastnú elektrinu, môžete sa pripojiť prostredníctvom správcu energie TT.

Naše jedinečné ohrievače s priamym ohrevom povrchu sú vnútorne navrhnuté tak, aby akumulovali teplo priamo v špeciálnych keramických doskách a zabránili stratám energie.. Vďaka šesťnásobnej ploche povrchu poskytuje správnu rovnováhu sálavého a konvekčného tepla.

 

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení: 

50 % 

Konvekčné teplo - 

stúpa aj smerom nahor 

image_product_1024x768

 

Hneď ako povrch priameho ohrievača dosiahne optimálnu teplotu, v závislosti od nastavenia termostatu sa začne uvoľňovať teplo maximálne 45 minút bez potreby pripojenia napájania. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu izolace budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®. 

 

Akumulačný kameň MAGMATIC®

Pomocou špeciálnej technológie sú do akumulačného kameňa naplnené vykurovacie vodiče z chrómniklovej ocele (odolné voči korózii do 1100 °C, lepšie kontaktné podmienky). Energia sa tak takmer úplne premieňa na teplo priamo v akumulačnom kameni. Ochrana proti prehriatiu je súčasťou ochrany kachlí. Práškový náter (aj vo vnútri kachlí) chráni zariadenie pred koróziou.

 

Technické parametry:

Model Výkon [KW]

 

Rozmery [mm]
Š x V x H

Hmotnosť [kg] Číslo produktu
TT-KS 800 N plus 0,80 680 x 340 x 70 21,00 450 308 945
TT-KS 1200 N plus 1,20 980 x 340 x 70 24,50 450 312 945
TT-KS 1600 N plus 1,60 1280 x 340 x 70 34,50 450 316 945
TT-KS 2000 N plus 2,00 1580 x 340 x 70 38,50 450 320 945

 

Návod k obsluze

Dodatočné parametre

Kategória: Priamotopy s akumuláciou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 25 kg
Výška (mm): 340
Hĺbka (mm): 70
Šírka (mm): 980
Prevádzková hmotnosť (kg): 24,5
Výkon: 1200 W
Vykurovací výkon: 75W/1m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: