Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE20SS3 s vozíkom

Značka: Hahn & Sohn

Profesionálna trojfázová elektrocentrála s výkonom 20 kW je vhodná najmä pre profesionálne použitie a s vodou chladeným motorom aj pre nepretržitú prevádzku. Hlučnosť 51 dB vám zabezpečí extrémne tichú a čo najmenej rušivú prevádzku.

Dostupnosť Na objednanie - dodanie za 3 týždne
Kód: 96724
14 049 € 11 611 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE20SS3 s vozíkom
Značka: Hahn & Sohn

 

Hahn & Sohn Dieselový Generátor HDE20SS3 low DB 51

 

Hahn & Sohn HDE20SS3 je moderný dieselový generátor, ktorý vás zaujme svojím silným výkonom, spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou. Hahn & Sohn HDE20SS3 je všestranný pre staveniská, podujatia, v poľnohospodárstve alebo pre priemyselné využitie. Generátor je vhodný aj pre núdzové napájanie.


 

Vysoko výkonný motor
Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor môže zaručiť výkon pôsobivých 21 kW. S takouto silou sa na elektrocentrálu môžete spoľahnúť aj vo veľmi náročných prevádzkach alebo ako na silný záložný zdroj.

Spoľahlivý a dlhý prevádzkový čas
Ak hľadáte generátor, ktorý vám zaručí dlhý a vytrvalý prísun elektrickej energie, potom je Hahn & Sohn HDE20SS3 skvelá voľba. Vďaka objemnej nádrži na 92 l nafty môže centrala fungovať až 16,8 hodín bez doplnenia paliva.

Elektrický štartér
Pre spustenie elektrocentrály budete potrebovať iba jedno tlačidlo. Elektrický štartér vám uľahčí ovládanie zariadenia.

Jednofázová a trojfázová prevádzka
Elektrocentrála HDE20SS3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400V je 22 kVA / 18 kW, menovitý výkon 20 kVA / 16 kW. Elektrocentrála je vhodná pre staveniská, priemysel alebo firmy.

Automatický regulátor napätia (AVR)
Vďaka automatickému regulátoru napätia (AVR) nedochádza k kolísaniu napätia. Tým je zabránené možnému poškodeniu pripojených zariadení. Môžete teda bezpečne pripojiť aj citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažšie spúšťajú.

Protihlukové a nízkovibračné opláštenie - extrémne tichá prevádzka
Elektrocentrála je vybavená silným protihlukovým krytom, ktorý zároveň tlmí vibrácie. Hlučnosť 51 dB vám zabezpečí extrémne tichú a čo najmenej rušivú prevádzku. Ďalšou výhodou kvalitného opláštenia je ochrana proti poškodeniu zvonku.

Bezpečný
Elektrocentrála Hahn & Sohn HDE20SS3 je profesionálny a spoľahlivý generátor elektrickej energie, ktorý prešiel všetkými potrebnými testami aj certifikáciami vrátane tých emisných.

Praktický ovládací panel
Elektrocentrála je vybavená ergonomickým ovládacím panelom. Bude vás informovať o stave elektrocentrály a umožní vám ju jednoducho ovládať. Vďaka nemu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a jednoduchá hneď od prvého zapojenia.

Zásuvky
Elektrocentrála HDE20SS3 štandardne neobsahuje zásuvky a káble, ale iba rozvádzač. V prípade potreby možno centrál na mieru upraviť a vybrané zásuvky a káble nainštalovať. Odporúčame zakúpiť zásuvkovú skriňu IP44 istenú s chráničom 40/4/003.

 

Návod k obsluze

 

Dodatočné parametre

Kategória: Naftové elektrocentrály
Hmotnosť: 1699 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: