V dňoch 30.11 - 1.12 sa uskutoční inventúra. V týchto dňoch sa nebudú odosielať žiadne objednávky. Všetky objednávky budú spracované v týždni od 4.12. Ďakujeme za pochopenie.

Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE80SS3

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 82,5 kVA / 66 kW 
Menovitý výkon: 75 kVA / 60 kW 
Výstupné napätie: 400 V / 230 V
Menovitý prúd: 108,7 A

Dostupnosť Skladom (1 ks)
Kód: 11744
17 274 € 14 276 € bez DPH
Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE80SS3
Značka: Hahn & Sohn

 

Hahn & Sohn Dieselový generátor HDE80SS3

 

 

 

Hahn & Sohn HDE80SS3 je moderný dieselový generátor, ktorý vás zaujme svojím vysokým výkonom, spoľahlivosťou a bezproblémovou prevádzkou. Hahn & Sohn HDE80SS3 je všestranne použiteľný na stavbách, podujatiach, v poľnohospodárstve alebo v priemysle. Generátor je vhodný aj na núdzové napájanie. 

 

Vysoko výkonný motor

Generátor sme vybavili motorom najvyššej kvality. Motor dokáže vyvinúť pôsobivý výkon 80 kW. S takýmto výkonom sa na generátor môžete spoľahnúť aj pri veľmi náročných prevádzkach alebo ako na výkonný záložný zdroj energie.

 

Spoľahlivá a dlhá prevádzka

Ak hľadáte generátor, ktorý zaručí dlhú a stabilnú dodávku energie, potom je Hahn & Sohn HDE80SS3 skvelou voľbou. Vďaka veľkej 164-litrovej nádrži na naftu môže centrálna jednotka pracovať až 13 hodín bez nutnosti doplnenia paliva.

 

Elektrický štartér

Na spustenie napájacieho akumulátora stačí jedno tlačidlo. Elektrický štartér uľahčuje ovládanie stroja. 

 

Jednofázová a trojfázová prevádzka

HDE80SS3 ponúka jednofázovú aj trojfázovú prevádzku. Maximálny výkon pre 400 V je 82,5 kVA / 66 kW, menovitý výkon je 75 kVA / 60 kW.

 

Automatický regulátor napätia (AVR)

Automatický regulátor napätia (AVR) zabraňuje kolísaniu napätia. Tým sa predchádza možnému poškodeniu pripojeného zariadenia. Môžete preto bezpečne pripojiť aj citlivé zariadenia alebo spotrebiče, ktoré sa ťažšie spúšťajú.

 

Opláštenie proti hluku a nízkym vibráciám - mimoriadne tichá prevádzka

Elektráreň je vybavená silným protihlukovým krytom, ktorý zároveň tlmí vibrácie. Hladina hluku 51 dB zabezpečuje mimoriadne tichú a minimálne rušivú prevádzku.. 

  

Bezpečný 

Hahn & Sohn HDE80SS3 je profesionálny a spoľahlivý generátor energie, ktorý prešiel všetkými potrebnými testami a certifikáciami vrátane emisných.

   

Praktický ovládací panel

Napájacia jednotka je vybavená ergonomickým ovládacím panelom. Ten vás bude informovať o stave elektrárne a umožní vám ju jednoducho ovládať. Vďaka nemu je obsluha zariadenia veľmi pohodlná a jednoduchá už od prvého zapojenia do siete. 

 

Zásuvky

DE80RST3 štandardne neobsahuje zásuvky a káble, iba rozvádzač. V prípade potreby je možné rozvádzač prispôsobiť a nainštalovať vybrané zásuvky a káble.

 

Návod na obsluhu

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: