Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 1000

Značka: Hahn & Sohn

Maximálny výkon: 1100 W
Menovitý výkon: 1000W
Výstupné napätie: 230V/50Hz
Menovitý prúd: 4,5A

Dostupnosť Skladom (18 ks)
Kód: 9175
529 € 437 € bez DPH
Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 1000
Značka: Hahn & Sohn

Hahn & Sohn Invertorový generátor H IG 1000

Tento invertorový generátor poteší všetkých priaznivcov kempovania, výletov na lodi alebo domácich majstrov. Je to veľmi prenosný a prenosný moderný invertorový generátor elektrickej energie. Skvele sa hodí na pripojenie digitálnych spotrebičov a ich napájanie. Ak teda potrebujete napríklad na výlete nabiť mobilný telefón alebo notebook, tento generátor energie je pre vás ten pravý.

 

Moderné technológie

Vďaka technológii invertora si môžete na cesty pribaliť batériu s energiou. Hahn&Sohn H IG 1000 je veľmi kompaktné a prenosné zariadenie, ktoré si môžete vziať so sebou kamkoľvek a dobíjať citlivé zariadenia, ako sú mobilné telefóny alebo notebooky..

 

Výkonný benzínový spaľovací motor

Táto pohonná jednotka je vybavená kvalitným benzínovým spaľovacím motorom, ktorý spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem. S týmto motorom dosiahnete maximálny výkon 1,1 kW a menovitý výkon 1 kW.

 

Vhodné aj pre citlivé zariadenia

Technológia meniča zabezpečuje stabilný sínusový priebeh. To znamená, že tento generátor dodáva energiu s konštantnou frekvenciou 50 Hz a 230 V, čím chráni všetky elektrické spotrebiče pred poškodením. Je preto vhodný aj pre mobilné telefóny a notebooky a iné elektrické zariadenia. 

 

Nízka spotreba

Vďaka veľkej nádrži s objemom 2,5 litra a úspornému motoru môžete generátor používať 3,5 hodiny bez doplnenia paliva.

 

Malý a ľahký generátor

Generátor H IG 1000 je veľmi ľahký, malý a kompaktný. S hmotnosťou iba 13 kg sa s ním ľahko manipuluje a môžete ho zbaliť kamkoľvek, či už kempujete, alebo ste na výlete autom.

 

2 zásuvky 

Napájacia jednotka je vybavená dvoma zásuvkami - jednou na 230 V a druhou na 12 V, ku ktorým možno pripojiť všetky štandardné spotrebiče.

  

Tichá prevádzka

Vďaka špeciálnemu ochrannému krytu zabezpečuje generátor energie tichú a nerušivú prevádzku. Minimálna hladina hluku tohto elektrického náradia je iba 62 dB.

 

Jednoduchý ovládací panel

Obsluha elektrárne je veľmi jednoduchá vďaka ovládaciemu panelu, na ktorom nájdete napríklad indikátory prevádzkového stavu: ochranu proti preťaženiu a skratu, ochranu proti nedostatku oleja, resetovacie tlačidlo na resetovanie riadiaceho systému a obnovenie napájania, pripojenie na paralelné zapojenie generátorov

 

Návod na obsluhu

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 13 kg
Maximálny výkon: 1100W
Menovitý výkon: 1000W
Výstupné napätie: 230V/50Hz
Menovitý prúd: 4,5 A
Manuálny štart:
Regulácia napätia: Invertor
Objem nádrže: 2,6 l
Doba prevádzky cca.: ca. 3,5h
Zásuvky: 1x 230V 1x 12V
Váha: ca. 13 kg
Celkové rozmery: 460x250x395 mm
Zdvihový objem: 60 cm3
Objem olejovej nádrže: 0,31 l

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: