Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 7000E-3 ATS

Maximálny výkon: 5,5 kW
Menovitý výkon: 5 kW
Výstupné napätie: 400 V
Regulácia napätia: AVR
Maximálny prúd: 9.93 A

Dostupnosť Skladom (34 ks)
Kód: 3813
1 460 € 1 207 € bez DPH
Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 7000E-3 ATS
Könner & Söhnen Benzínová elektrocentrála KS 7000E-3 ATS

Jednou z jedinečných vlastností zariadenia KS 7000E-3 ATS je zabudovaná jednotka ATS (Automatic Transfer Switch). Táto funkcia umožňuje napájacej jednotke monitorovať sieťové napájanie a automaticky sa zapnúť v prípade výpadku napájania a potom sa automaticky vypnúť po obnovení napájania. Táto funkcia je nepostrádateľná a veľmi užitočná v budovách s prísnou reguláciou teploty alebo svetla a v neprítomnosti dozorného personálu.

Systém ATS si nevyžaduje žiadne zložité vybavenie ani inštaláciu. Jednotka ATS je už zabudovaná v elektrárni. Inštalácia je čo najjednoduchšia a tieto modely sú cenovo dostupné pre každý rozpočet.

MOTORY ZNAČKY KÖNNER & SÖHNEN

Nemeckí inžinieri špeciálne vyvinuli motory série K&S pre značku Könner & Söhnen, ktoré prešli viachodinovými a viacúrovňovými testami. Preto sú tieto motory také spoľahlivé. Vysoko výkonné motory K&S spĺňajú najnovšie emisné normy EURO V.

 

INDIVIDUÁLNE SÉRIOVÉ ČÍSLA NA MOTOROCH

Motory Könner & Söhnen spĺňajú všetky svetové a európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO V. Dokazujú to európske certifikáty kvality. Každý motor a každá pohonná jednotka má svoje vlastné sériové číslo, čo nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu.

 

ZABUDOVANÝ SYSTÉM ATS

Ovládací panel generátora elektrickej energie ATS (automatický prenosový spínač) je vybavený napájacími svorkami, spínačom ATS a indikátorom prevádzky ATS.

 

POHODLNÝ ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL 

Vďaka pohodlnému a ergonomickému panelu sa celé zariadenie ľahko ovláda a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vždy zobrazuje počet odpracovaných hodín, frekvenciu a výstupné napätie. Informácie na displeji pomáhajú kontrolovať zaťaženie zariadenia a zabezpečiť včasnú údržbu pohonnej jednotky, čo predlžuje jej životnosť.

 

230 V ALEBO 400 V

Predstavený sortiment zahŕňa modely pre jednofázové a trojfázové spotrebiče. Ovládací panel funkcie ATS má príslušné svorky 230 V a 400 V siete.

 

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené špičkovým synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Ide o celomedené vinutie, ktoré vydrží maximálne zaťaženie bez poškodenia, aby sa zabezpečila dlhodobá spoľahlivá prevádzka pohonnej jednotky.

 

SPÍNACIE STYKAČE

Spoľahlivé spínacie stýkače vyrobené zo 100 % medi majú zvýšenú kapacitu 40 A, čo zaručuje dlhodobú bezpečnú prevádzku systému ATS.

 

JEDNODUCHÝ ŠTARTOVACÍ SYSTÉM S ELEKTRICKÝM ŠTARTOVANÍM

Systém jednoduchého štartovania vám umožní rýchlo a bez väčšej námahy naštartovať motor. Tento model je tiež vybavený elektrickým štartovacím systémom.

 

OCEĽOVÁ NÁDRŽ

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené zväčšenou oceľovou palivovou nádržou, ktorá predlžuje čas prevádzky pohonnej jednotky bez nutnosti doplnenia paliva. Ukazovateľ hladiny paliva je umiestnený na nádrži, čo uľahčuje obsluhu.

 

TLMIČE NA ZNÍŽENIE VIBRÁCIÍ

Všetky modely elektrocentrál Könner & Söhnen sú vybavené gumovými nožičkami na zníženie vibrácií. Vďaka gumovému tlmiču nárazov pracovná elektrocentrála nepoškodí podlahovú krytinu ani nepoškriabe povrch rámu.

 

 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 83 kg
Napätie, V: 400
Max. výkon, kW: 5.5
Menovitý výkon, kW: 5.0
Frekvencia(Hz): 50
Prúd, А (max): 9.93
Zásuvky: 1x16A (230V), 1x16A (400V)
Objem palivovej nádrže, l: 25
Priemerný pracovný čas (výkon 50%), h: 17
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 70/95
Zásuvka 12V, A: 12/8.3
Model motora: KS 390
Typ motora: benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, hp/kW: 13.0/9.56
Objem olejovej nádrže, l: 1.1
Objem valca motora, cm3: 389
Regulátor výstupného výkonu: AVR
Štart motora: ručný/elektrický/auto
Faktor sily, cosφ: 0.8
Čisté rozmery (D*Š*V), mm: 680×545×550
Hrubé rozmery (D*Š*V), mm: 700×545×590
Čistá hmotnosť, kg: 80.8
Hrubá hmotnosť, kg: 83.2
Ochranná trieda: IP23M

Benzínová elektrocentrála s ATS systémem

Elektrický start

Ruční start

Spuštění benzínové elektrocentrály

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: