Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S

Maximálny výkon 2.0 kW*
Menovitý výkon 1.8 kW*
Výkon motora 2.5 KM
Spôsob štartovania Manuál
Palivo LPG/Benzín
Model motora KS 100i
Výstupy 1×16A
Napätie 230 V
Hmotnosť bez náplne 15.6 kg
Frekvencia 50 Hz

* Pri pripojení na plyn môže byť výkon o 10 % nižší

Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Kód: KS7869
917 € 758 € bez DPH
Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S

Könner & Söhnen Invertorová elektrocentrála KS 2000iG S

 

Plynový a benzínový invertor Könner & Söhnen KS 2000iG S je pohodlný, kompaktný a takmer nehlučný zdroj elektrickej energie. Kľúčovou vlastnosťou tohto modelu je, že vytvára elektrický prúd so správnym sínusovým priebehom.

V úspornom režime umožňuje znížiť spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení znížením otáčok motora. Elektrický generátor s medeným vinutím a výkonný motor K&S zaručujú bezproblémové a dlhodobé používanie a spĺňajú všetky európske normy kvality. Prítomnosť LED displeja umožňuje lepšiu kontrolu prevádzky generátora a včasnú údržbu.

 

ČISTÁ SÍNOVÁ VLNA
Prevádzku generátora riadi vstavaná mikroprocesorová elektronická jednotka, ktorá zabezpečuje maximálnu stabilnú frekvenciu 50 Hz a napätie 230 V pre spoľahlivú prevádzku citlivejšej elektroniky.

 

LPG / PLYN
Súprava funguje na benzín aj plyn (propán-bután), štartovanie je možné výlučne na benzín, až po naštartovaní je možné prepnúť na LPG. Obsahuje všetko potrebné na používanie plynu ako paliva: hadicu s redukciou, ktorá sa pripája k plynovej fľaši a zabezpečuje spoľahlivé pripojenie plynu. Jednoducho všetko pripojte k pohonnej jednotke a naštartujte motor.

 

UNIVERZÁLNOSŤ PLYNOVEJ PRÍPOJKY
Možnosť pripojenia k prenosnej plynovej fľaši aj k stacionárnej plynovej nádrži (držiak plynu). Podlieha pripojeniu certifikovaným odborníkom. Tlak v prívodnom systéme nesmie prekročiť 16 barov.

 

NÍZKA HLASITOSŤ
Hlukovo odolný kryt zaručuje minimálnu hladinu hluku (62 dB Lpa 7 m), jednoduché používanie, pohodlnú prepravu a je vybavený podperami.

 

ÚSPORNÝ REŽIM
Prepínač režimu úspory paliva môže znížiť spotrebu paliva až o 50 % pri nízkom zaťažení znížením otáčok motora.

 

SPOĽAHLIVÉ MOTORY
Spoľahlivý motor Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane modernej ekologickej normy EURO V. Spoľahlivý motor K&S má individuálne sériové číslo, ktoré nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu. Vysokokvalitný alternátor s medenou cievkou a výkonný hnací motor zaručujú bezproblémové a dlhodobé používanie. Odporúča sa používať pre zariadenia citlivé na napájanie (kotly, zdravotnícke zariadenia, audio zariadenia atď.).

 

ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL
Pohodlné umiestnenie všetkých funkcií: multifunkčný LED displej (hodinomer, napätie, frekvencia), indikátory monitorovania stavu generátora zobrazujú aktuálny prevádzkový stav, automatické odpojenie poistky v prípade preťaženia alebo skratu, nízka hladina oleja, tlačidlo reset na reštartovanie riadiaceho systému a obnovenie napájania, konektor na paralelné pripojenie generátorov a uzemňovacia svorka. 

 

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM
Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené vysokokvalitným synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Iba medené vinutie dokáže bez poškodenia odolať najvyšším napäťovým preťaženiam a zaručuje tak trvalú a spoľahlivú prevádzku generátora elektrickej energie.

MODUL PRE PARALELNÉ PRIPOJENIE - KS PU1
Kombináciou dvoch invertorových elektrární s paralelnou jednotkou KS PU1 od spoločnosti Könner & Söhnen môžete zvýšiť celkový výkon vašej elektrárne.

Paralelným zapojením dvoch rovnakých modelov generátorov je možné získať výstupný výkon, ktorý je dvojnásobkom menovitého výkonu týchto modelov. Spojením generátorov s rôznym výkonom pomocou funkcie "Parallel" je možné získať výstupný výkon rovný dvojnásobku menovitého výkonu menšieho generátora (okrem modelov KS 8100iEG, KS 8100IE ATSR).

 

Príslušenstvo

Balenie obsahuje skrutkovač, kľúč na zapaľovacie sviečky a kryt na príslušenstvo.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 16 kg
Napätie, V: 230
Max. výkon, kW: 2.0
Menovitý výkon, kW: 1.8
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, A (max): 8.7
Zásuvka: 1x16A
Štart motora: ruční
Objem palivovej nádrže, l: 5
Objem olejovej nádrže, l: 0.4
Pracovný čas pri 50 % zaťažení: 6,25 h
Spotreba LPG pri 50 % zaťažení: 1,3 l/h
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 62/87
USB výstupy:
Model motora: KS 100i
Objem valca motora, cm3: 79.7
Typ motora: LPG/benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, HP: 2.5
Paralelná funkcia: +
Faktor sily, cos φ: 1
Rozmery (D*Š*V), mm: 480x280x460
Čistá hmotnosť, kg: 15.6
Hrubá hmotnosť, kg: 18
Ochranná trieda: IP23M
Nevypĺňajte toto pole:
zemní plyn 30.9.2022 07:25
Dobrý den, je možné tuto elektrocentrálu připojit na zemní plyn ? Jaká je maximální doba nepřetržitého provozu ? Předem děkuji za odpověď.
Odpovedať