LPG/benzínová elektrocentrála Könner & Söhnen KS 7000E G

Max. výkon 5.5 kW
Menovitý výkon 5.0 kW
Výkon motora 13 hp
Štartovanie motora Manuálne/elektrické
Typ paliva LPG/benzín
Model motora KS 390
Zásuvky 1×16А/1×32А
Objem palivovej nádrže (benzín) 25 l
Objem olejovej nádrže 1.1 l
Čas prevádzky pri 50% výkone 17 h
Čistá hmotnosť 77.2 kg
Napätie 230 V
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Skladom (10 ks)
Kód: 3834
1 255 € 1 037 € bez DPH
LPG/benzínová elektrocentrála Könner & Söhnen KS 7000E G
Könner & Söhnen LPG/benzínová elektrocentrála KS 7000E G
 

Elektrocentrály Könner & Söhnen radu DUAL FUEL na LPG/benzín sú v súčasnosti medzi zákazníkmi najobľúbenejšie vďaka svojej účinnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Motorová jednotka môže pracovať na benzín aj skvapalnený ropný plyn (propán-bután).

Prevádzka elektrocentrály na plyn predlžuje životnosť motora. Všetky potrebné prípojky na fľaše sú súčasťou dodávky: elektrocentrála je vybavená hadicou na skvapalnený plyn a dvoma redukčnými ventilmi; stačí pripojiť elektrocentrálu k fľaši. Napájaciu jednotku nie je možné pripojiť k plynovému potrubiu. V prípade potreby možno modely na LPG/benzín ľahko prepnúť na benzínový režim. Výkonný jednovalcový vzduchom chladený štvortaktný motor K&S zabezpečuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku pohonnej jednotky.

Elektrocentrála KS 7000E série G DUAL FUEL funguje na benzín aj skvapalnený ropný plyn (propán-bután). Vďaka svojej účinnosti je šetrný k životnému prostrediu a plynový pohon zvyšuje životnosť motora. Výkonný jednovalcový vzduchom chladený štvortaktný motor K&S zabezpečuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku elektrocentrály.

BALENIE OBSAHUJE VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE POHON NA LPG:
Zabudovaný reduktor, ktorý zabezpečuje prívod plynu počas chodu motora, zabraňuje úniku plynu a vypína prívod plynu po vypnutí elektrárne.
2. Pohodlné pripojenie zabezpečuje 1,5 m dlhá hadica na pripojenie plynovej fľaše.
3. Hadica je vybavená prídavným redukčným ventilom, ktorý je namontovaný na fľaši, aby sa zvýšila spoľahlivosť plynového potrubia. Zabezpečuje odľahčenie tlaku a eliminuje možnosť preťaženia plynovej prípojky. Jednoducho pripojte napájací blok k valcu a naštartujte motor.

 

EKOLOGICKÝ MOTOR

Vysokovýkonné motory K&S spĺňajú najnovšie emisné normy EURO V. Každý motor má svoje vlastné sériové číslo, čo nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu. Použitie plynu ako paliva zabezpečuje nižšie emisie škodlivých výfukových plynov do atmosféry.

 

EKONOMICKÁ VOĽBA
Použitie kvapalného plynu ako paliva výrazne znižuje náklady na pohon elektrárne a rozdiel v nákladoch medzi benzínovou a hybridnou elektrárňou z radu K&S DUAL FUEL sa rýchlo vráti.

VŠESTRANNÉ POUŽITIE

Elektráreň sa môže používať s prenosným zásobníkom plynu aj so stacionárnou zásobnou nádržou (plynovou nádržou). Pripojenie musí vykonať certifikovaný odborník. Tlak v prívodnom systéme nesmie prekročiť 16 barov.

JEDNODUCHÝ ŠTARTOVACÍ SYSTÉM

Systém ľahkého štartovania umožňuje rýchle a bez väčšej námahy naštartovať motor. Výkonnejšie modely sú vybavené aj elektrickým štartovacím systémom.

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené špičkovým synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Ide o celomedené vinutie, ktoré vydrží maximálne zaťaženie bez poškodenia, aby sa zabezpečila dlhodobá spoľahlivá prevádzka pohonnej jednotky.

POHODLNÝ ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL S ELEKTRICKÝM ŠTARTOVANÍM

Vďaka pohodlnému a ergonomickému panelu sa celé zariadenie ľahko ovláda a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vždy zobrazuje počet odpracovaných hodín, frekvenciu a výstupné napätie. Informácie na displeji pomáhajú kontrolovať zaťaženie zariadenia a zabezpečiť včasnú údržbu pohonnej jednotky, čo predlžuje jej životnosť.

OCEĽOVÁ NÁDRŽ

Pohonné jednotky Könner & Söhnen sú vybavené zväčšenou oceľovou palivovou nádržou, ktorá predlžuje čas prevádzky pohonnej jednotky bez nutnosti doplnenia paliva. Ukazovateľ hladiny paliva je umiestnený na nádrži, čo uľahčuje obsluhu.

 

TLMIČE NA ZNÍŽENIE VIBRÁCIÍ

Všetky modely elektrocentrál Könner & Söhnen sú vybavené gumovými nožičkami na zníženie vibrácií. Vďaka gumovému tlmiču nárazov pracovná elektrocentrála nepoškodí podlahovú krytinu ani nepoškriabe povrch rámu.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 80 kg
Napätie, V: 230 V
Max. výkon, kW: 5.5
Menovitý výkon, kW: 5.0
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, А (max): 23.91
Zásuvky: 1x16A, 1x32A
Objem palivovej nádrže, l: 25
Priemerný pracovný čas (výkon 50%), h: 17
Spotreba LPG pri 50 % zaťažení: 2,7 l/h
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 70/95
Zásuvka 12V, A: 12/8.3
Model motora: KS 390
Typ motora: LPG/benzín, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, HP/kW: 13.0/9.56
Objem olejovej nádrže, l: 1.1
Objem valca motora, cm3: 389
Regulátor výstupného výkonu: AVR
Štart motora: ručný/elektrický
Čisté rozmery (D*Š*V), mm: 680x545x550
Hrubé rozmery (D*Š*V), mm: 700*545*590
Čistá hmotnosť, kg: 77.2
Hrubá hmotnosť, kg: 79.6
Ochranná trieda: IP23M

Elektrický start

Elektrocentrály řady DUAL FUEL (LPG/benzín)

Ruční start

Spuštění benzínové elektrocentrály

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: