Könner & Söhnen LPG/benzínová elektrocentrála KS 3000 G

Max. výkon 3.0 kW
Menovitý výkon 2.6 kW
Výkon motora 7 HP
Start motora Manuálny
Typ paliva LPG/benzín
Model motora KS 210
Zásuvky 2×16А
Objem palivovej nádrže (benzín) 15 l
Objem olejovej nádrže 0.6 l
Čas prevádzky pri 50% výkone 15 h
Čistá hmotnosť 45.4 kg
Napätie 230 V
Frekvencia 50 Hz
Dostupnosť Skladom (>50 ks)
Kód: 1797
659 € 544,60 € bez DPH
Könner & Söhnen LPG/benzínová elektrocentrála KS 3000 G

Könner & Söhnen LPG/benzínová elektrocentrála KS 3000 G 

LPG/benzínové elektrocentrály Könner & Söhnen radu DUAL FUEL na LPG/benzín sú v súčasnosti medzi zákazníkmi najobľúbenejšie vďaka svojej účinnosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Elektrocentrálamôže pracovať na benzín aj skvapalnený ropný plyn (propán-bután).

Prevádzka elektrocentrály na plyn predlžuje životnosť motora. Všetky potrebné prípojky na fľaše sú súčasťou dodávky: elektrocentrála je vybavená hadicou na skvapalnený plyn a dvoma redukčnými ventilmi; stačí pripojiť elektrocentrálu k fľaši. Napájaciu jednotku nie je možné pripojiť k plynovému potrubiu. V prípade potreby možno modely na LPG/benzín ľahko prepnúť na benzínový režim. Výkonný jednovalcový vzduchom chladený štvortaktný motor K&S zabezpečuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku pohonnej jednotky.

Elektrocentrála KS 3000 G série DUAL FUEL funguje na benzín aj skvapalnený ropný plyn (propán-bután). Vďaka svojej účinnosti je šetrný k životnému prostrediu a plynový pohon zvyšuje životnosť motora. Výkonný jednovalcový vzduchom chladený štvortaktný motor K&S zabezpečuje stabilnú a spoľahlivú prevádzku pohonnej jednotky.

 

BALENIE OBSAHUJE VŠETKO, ČO POTREBUJETE PRE POHON NA LPG:
Zabudovaný reduktor, ktorý zabezpečuje prívod plynu počas chodu motora, zabraňuje úniku plynu a vypína prívod plynu po vypnutí elektrárne.
2. Pohodlné pripojenie zabezpečuje 1,5 m dlhá hadica na pripojenie plynovej fľaše.
3. Hadica je vybavená prídavným redukčným ventilom, ktorý je namontovaný na fľaši, aby sa zvýšila spoľahlivosť plynového potrubia. Zabezpečuje odľahčenie tlaku a eliminuje možnosť preťaženia plynovej prípojky. Jednoducho pripojte napájací blok k valcu a naštartujte motor.

 

EKOLOGICKÝ MOTOR

Vysokovýkonné motory K&S spĺňajú najnovšie emisné normy EURO V. Každý motor má svoje vlastné sériové číslo, ktoré nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu. Použitie plynu ako paliva zabezpečuje nižšie emisie škodlivých výfukových plynov do atmosféry.

 

EKONOMICKÁ VOĽBA
Použitie kvapalného plynu ako paliva výrazne znižuje náklady na pohon elektrárne a rozdiel v nákladoch medzi benzínovou a hybridnou elektrárňou z radu K&S DUAL FUEL sa rýchlo vráti.

VERSATILNÉ POUŽITIE

Elektrocentrála sa môže používať s prenosným zásobníkom plynu aj so stacionárnou zásobnou nádržou (plynovou nádržou). Pripojenie musí vykonať certifikovaný odborník. Tlak v prívodnom systéme nesmie prekročiť 16 barov.

JEDNODUCHÝ ŠTARTOVACÍ SYSTÉM

Systém jednoduchého štartovania umožňuje rýchle a bez väčšej námahy naštartovať motor. Výkonnejšie modely sú vybavené aj elektrickým štartovacím systémom.

ALTERNÁTOR SO 100% MEDENÝM VINUTÍM

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené špičkovým synchrónnym alternátorom so 100 % medeným vinutím. Ide o celomedené vinutie, ktoré vydrží maximálne zaťaženie bez poškodenia, aby sa zabezpečila dlhodobá spoľahlivá prevádzka elektrocentrály.

POHODLNÝ ERGONOMICKÝ OVLÁDACÍ PANEL S ELEKTRICKÝM ŠTARTOVANÍM

Vďaka pohodlnému a ergonomickému panelu sa celé zariadenie ľahko ovláda a nevyžaduje si žiadne ďalšie zručnosti. Moderný inteligentný LED displej vždy zobrazuje počet odpracovaných hodín, frekvenciu a výstupné napätie. Informácie na displeji pomáhajú kontrolovať zaťaženie zariadenia a zabezpečiť včasnú údržbu pohonnej jednotky, čo predlžuje jej životnosť.

 

OCEĽOVÁ NÁDRŽ

Elektrocentrály Könner & Söhnen sú vybavené zväčšenou oceľovou palivovou nádržou, ktorá predlžuje čas prevádzky pohonnej jednotky bez nutnosti doplnenia paliva. Ukazovateľ hladiny paliva je umiestnený na nádrži, čo uľahčuje obsluhu.

 

TLMIČE NA ZNÍŽENIE VIBRÁCIÍ

Všetky modely elektrocentrál Könner & Söhnen sú vybavené gumovými nožičkami na zníženie vibrácií. Vďaka gumovému tlmiču nárazov pracovná elektrocentrála nepoškodí podlahovú krytinu ani nepoškriabe povrch rámu.

 

Návod na používanie benzínových elektrocentrál Könner & Söhnen

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrocentrály
Hmotnosť: 46 kg
Napätie, V: 230
Max. výkon, kW: 3,0
Menovitý výkon, kW: 2,6
Frekvencia, Hz: 50
Prúd, А (max): 13,04
Zásuvky: 2x16A
Objem palivovej nádrže, l: 15
Priemerný pracovný čas (výkon 50%), h: 15
LED displej: napätie, frekvencia, pracovný čas
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 68/93
Výstupný výkon DC, V/А: 12/8,3
Model motora: KS 210
Typ motora: LPG/benzínový, jednovalcový, 4taktný, vzduchom chladený
Výkon motora, hp/kW: 7,0/5,15
Objem olejovej nádrže, cm3: 0,6
Objem valca motora, cm3: 208
Regulátor výstupného výkonu: AVR
Štart motora: ruční
Faktor sily, cosφ: 1
Čisté rozmery (D*Š*V), mm: 580×430×440
Hrubé rozmery (D*Š*V), mm: 610×455×485
Čistá hmotnosť, kg: 45,4
Hrubá hmotnosť, kg: 47,5
Ochranná trieda: IP23M

Ruční start

Řada elektrocentrála DUAL FUEL (LPG/benzín)

Spuštění benzínové elektrocentrály

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: