Könner & Söhnen Motorové čerpadlo KS 80 TW

Max. produktivita 1100 l/min
Menovité otáčky 3600 rpm
Max. výška vyprázdnenia 26 m
Max. hĺbka nasávania 7 m
Typ motora Benzínový
Model motora KS 250
Výkon motora 7.0 hp
Objem motora 212 cm3
Štartovanie motora Manuálne
Objem palivovej nádrže 3.6 l
Čistá hmotnosť 35 kg
Dostupnosť K dispozícii za 3 týždne
Kód: 3213
499 € 412 € bez DPH
Könner & Söhnen Motorové čerpadlo KS 80 TW
Könner & Söhnen Motorové čerpadlo KS 80 TW
 
 

Čerpadlá na kalovú vodu často používajú energetické a stavebné spoločnosti a poľnohospodári. Sú tiež ideálnym pomocníkom pri vŕtaní studní. Špeciálna konštrukcia čerpadla umožňuje cirkuláciu vody a vytláčanie bahna na povrch. Tento typ benzínového čerpadla môže čerpať kvapaliny s priemerom častíc 2 × 2,5 cm. Pred čerpaním naplňte čerpadlo čistou vodou. Po naštartovaní motora nechajte čerpadlo bežať približne 30 sekúnd, potom zastavte motor a pridajte viac vody, aby sa zvýšila jeho účinnosť a mohlo pokračovať v práci.

Funkcia:

  • Profesionálny štvortaktný benzínový motor vyrábaný na základe licencie spoločnosti DIMAX Int. Licencia od spoločnosti DIMAX GmbH, Nemecko.
  • Zosilnený 28 mm oceľový rám chráni motor pred poškodením a uľahčuje jeho prepravu.
  • Kompaktné rozmery a nízka hmotnosť
  • Puzdro je vyrobené z vysokopevnostnej zliatiny, ktorá zabraňuje korózii, je chránená proti teplotným vplyvom a vďaka ochrane rámu je odolná proti deformácii.
  • Úsporná spotreba paliva
  • Vysoký výkon
  • Vysoko výkonné vodné čerpadlo KS 80 TW je ideálne na odčerpávanie zakalenej vody. Špeciálna konštrukcia čerpadla umožňuje cirkuláciu vody a vytláčanie bahna na povrch. Tento typ benzínového čerpadla môže čerpať kvapaliny s priemerom častíc 2 × 2,5 cm. Čerpadlo sa môže používať na vŕtanie studní, na stavbách alebo v poľnohospodárstve.

SPOĽAHLIVÉ MOTORY ZNAČKY KÖNNER & SÖHNEN

Motory používané v čerpadlách Könner & Söhnen sa vyrábajú pod prísnou kontrolou nemeckých inžinierov. Preto sú tieto motory také spoľahlivé. Vysoko výkonné motory K&S spĺňajú najnovšie emisné normy EURO V.

 

 

INDIVIDUÁLNE SÉRIOVÉ ČÍSLO NA MOTOROCH

Robustný motor Könner & Söhnen spĺňa všetky európske normy kvality vrátane najnovších emisných noriem EURO V. Patentovaný robustný motor K&S má vlastné sériové číslo, ktoré nám umožňuje kontrolovať kvalitu výroby a servisu.

ZOSILNENÝ RÁM

Všetky vodné čerpadlá od spoločnosti Könner & Söhnen majú teraz zosilnený oceľový rám, ktorý chráni vodné čerpadlo pred poškodením počas prevádzky a prepravy a je nevyhnutný pri náročných úlohách

OCEĽOVÁ NÁDRŽ
Motorové čerpadlá od spoločnosti Könner & Söhnen sú vybavené veľkokapacitnou palivovou nádržou z ocele, ktorá predlžuje životnosť bez potreby dopĺňania. Kompletne odliate puzdro z vysokopevnostného hliníka je odolné voči korózii, teplotným vplyvom a deformáciám.


TLMIČE NA ZNÍŽENIE VIBRÁCIÍ

Všetky modely čerpadiel Könner & Söhnen sú vybavené gumovými nožičkami na zníženie vibrácií. Vďaka gumovému tlmiču pracovné čerpadlo nepoškodí povrchovú krytinu ani nepoškriabe povrch rámu.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vodné čerpadlá sa dodávajú s nasledujúcim príslušenstvom: vodný filter, montážna súprava, kľúč na zapaľovacie sviečky, súprava na pripojenie hadíc.

Dodatočné parametre

Kategória: Vodné čerpadlá
Hmotnosť: 35 kg
Model motoru: KS 250
Objem motoru, cm3: 212
Výkon motoru, HP: 7,0
Objem palivové nádrže, l: 3,6
Objem olejové jímky, l: 0,6
Úroveň hluku Lpa (7m)/Lwa, dB: 79/104
Max. produktivita, l/min.: 1100
Jmenovitý průtok, ot./min.: 3600
Max. výtlačná výška, m: 26
Max. sací hloubka, m: 7
Průměr sacího hrdla, mm: 80
Průměr výstupního hrdla, mm: 80
Čisté rozměry (D*Š*V), mm: 540×470×450
Čistá hmotnost, kg: 35
Hrubá hmotnost, kg: 37

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: