Technotherm Smartbox WIFI DSM

Značka: Technotherm

Tento rozbočovač WiFi uvoľňuje plný potenciál elektrických radiátorov Technotherm KS DSM a umožňuje ich ovládanie prostredníctvom inteligentného zariadenia odkiaľkoľvek na svete. Rozbočovač sa jednoducho pripojí k vášmu domácemu smerovaču a komunikuje prostredníctvom RF s vašimi radiátormi DSM, čím sa minimalizuje využitie šírky pásma.

Dostupnosť Skladom (13 ks)
Kód: 911950100
188 € 155 € bez DPH
Technotherm Smartbox WIFI DSM
Značka: Technotherm

Smartbox WIFI - rozhranie DSM

Technotherm DSM Interface WiFi Hub možno rýchlo a jednoducho pripojiť k domácemu routeru a získať tak kontrolu nad elektrickými radiátormi DSM. Po inštalácii si jednoducho stiahnite aplikáciu Technotherm do kompatibilného inteligentného zariadenia a niekoľkými ťuknutiami môžete z telefónu nastaviť konkrétnu teplotu v dome.

Rozbočovač WiFi funguje tak, že prijíma signály prostredníctvom vášho internetového pripojenia a vysiela ich do vašich elektrických radiátorov pomocou rádiovej frekvencie. Keďže rozbočovač funguje len ako brána k vášmu vykurovaciemu systému, je zabezpečené minimálne využitie internetového pásma, vďaka čomu je komunikácia s vykurovacím zariadením rýchla a jednoduchá.

Ovládanie vašich radiátorov pomocou aplikácie Technotherm Heating je jednoduché a umožňuje prístup k úplnému programovaniu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, štatistikám spotreby energie a tiež praktickej funkcii geolokácie, ktorá upravuje teplotu vášho vykurovacieho telesa v závislosti od toho, či opustíte svoj domov v určitej vzdialenosti. Rozbočovač Technotherm DSM Interface WiFi je nevyhnutný, ak chcete, aby sa vaše vykurovacie telesá DSM používali aj s Amazon Alexa alebo Google Home.

Je potrebný na internetové ovládanie všetkých radiátorov s termostatom DSM. Režim plug and play zabezpečuje jednoduchú inštaláciu vykurovacieho telesa a rozhrania.

Preskúmajte viac informácií o našich produktoch Smart Home

 

 

Technické parametre

Hmotnosť (kg) 0.2
Hloubka (mm) 30
Výška (mm) 70
Šírka (mm) 100
Príkon (w) N/A
Dĺžka kábla (m) 1.5
IP IP20
Vhodné pre kúpeľne Nevhodné
Bezpečnostná trieda IEC Trieda I

Dodatočné parametre

Kategória: Príslušenstvo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: