Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N DSM - 800 W

Značka: Technotherm

Priamotop s akumuláciou s individuálne zváranými lamelami a hĺbkou len 70 mm. Model TT-KS-N DSM má štandardne zabudovaný aj termostat DSM, ktorý môžete po pripojení k aplikácii DSM Smartbox ovládať prostredníctvom bezplatnej aplikácie LHZ.

Dostupnosť Na objednanie - expedícia od 10 do 12 týždňov
Kód: 450308975
653 € 540 € bez DPH
Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N DSM - 800 W
Značka: Technotherm

Technotherm Priamotop s akumuláciou TT-KS-N DSM - 800 W

TT-KS-N DSM je nízky a má individuálne zvárané rebrá. Povrch je povrchovo upravený práškovou farbou. Je vyhotovený v bielej farbe RAL 9003. Hĺbka je len 70 mm. Priebežne integrovaný termostat reguluje teplotu v miestnosti. Súčasťou dodávky je 1,5 m dlhý pripojovací kábel so zástrčkou. 230 V ~. Súčasťou dodávky sú podperné nohy. Mobilná verzia.
IP 20

Tento model sa štandardne dodáva aj s termostatom DSM. Termostat DSM možno ovládať pomocou rozhrania DSM (objednáva sa samostatne) cez internet pomocou bezplatnej aplikácie LHZ. Pre každú miestnosť môžete nastaviť samostatné teploty a rôzne časové programy. S elektronickou reguláciou izbovej teploty a reguláciou pracovného dňa. Detekcia otvorených okien. Adaptívna regulácia štartu. Možnosť pripojenia na internet.

Je navrhnutý s využitím najnovších technológií, aby vytvoril elegantné riešenie pre všetky situácie s intenzívnym vykurovaním. Ohrievače možno vďaka flexibilite výrobku inštalovať takmer na akomkoľvek mieste. Tato řada byla vyvinuta tak, aby poskytovala přizpůsobitelné řešení pro elektrické vytápění v obytných budovách, zimních zahradách, prázdninových domech, kancelářích a v jakémkoli jiném prostředí kde je vyžadováno ústřední vytápění. Vývoj patentovaných vykurovacích panelov Magmatic® pomáha znižovať náklady na vykurovanie.

Zatiaľ čo kachle sú klasifikované ako 100 % účinné priame vykurovanie, vykurovacie panely poskytujú čiastočnú akumuláciu tepla, čím rozširujú komfort vykurovania a znižujú prevádzkové náklady. Kamna mají robustní tělo, které má bodově svářenou plochu s vysokým žebrováním, aby během topícího cyklu nedošlo k žádnému hluku během roztahování nebo smršťování. Konštrukcia s vysokým rebrovaním sa môže pochváliť šesťnásobkom bežnej plochy bežných kachlí, aby sa zabezpečila rovnováha medzi konvekčným a sálavým teplom pre vaše väčšie pohodlie.

Akumulačné kachle zapôsobia:

  • môže sa pohybovať na kolieskach (v závislosti od typu), nožičkách alebo podperách, ktoré si môžete objednať z voliteľného príslušenstva
  • s hĺbkou iba 7 cm
  • trieda ochrany IP 20/IP X4
  • „pripojenie na internet“ s rozhraním ECO (rádiový prijímač RF a termostat TPF) alebo aplikáciou LHZ (termostat DSM)
  • energetický manažér TECHNOTHERM, ktorý môžete použiť, ak vyrábate elektrinu z vlastného zdroja
  • ďalšie modely s nízkou povrchovou teplotou (LST) pre škôlky, školy a sociálne zariadenia

Vykurovacie telesá s akumuláciou možno jednoducho pripojiť k štandardnej elektrickej zásuvke alebo k existujúcemu elektrickému vedeniu. Dodávajú sa s držiakmi na montáž na stenu, ale môžete ich umiestniť aj na podperné nohy (alebo kolieska), ktoré sú súčasťou voliteľného vybavenia. Ide o veľmi úsporné akumulačné vykurovacie telesá, ktoré možno inštalovať aj pod hlboké okná vďaka ich nízkej výške - iba 34 cm. Vďaka týmto parametrom sa môžu používať v zimných záhradách. Všetky naše štandardné modely sú vybavené zabudovaným alebo manuálne ovládaným izbovým termostatom. Pre plne regulovateľný vykurovací systém je možné tieto ohrievače ovládať pomocou nášho systému ECO control (s pripojením na internet) a tiež izbových termostatov. Ak si vyrábate vlastnú elektrinu, môžete sa pripojiť prostredníctvom správcu energie TT.

Naše jedinečné ohrievače s priamym ohrevom povrchu sú vnútorne navrhnuté tak, aby akumulovali teplo priamo v špeciálnych keramických doskách a zabránili stratám energie.. Vďaka šesťnásobnej ploche povrchu poskytuje správnu rovnováhu sálavého a konvekčného tepla.

 

Výhody konvekčního a sálavého tepla v zařízení: 

50 % 

Konvekčné teplo - 

stúpa aj smerom nahor 

image_product_1024x768

 

Hneď ako povrch priameho ohrievača dosiahne optimálnu teplotu, v závislosti od nastavenia termostatu sa začne uvoľňovať teplo maximálne 45 minút bez potreby pripojenia napájania. V závislosti na naprogramovaném nastavení a na typu izolace budovy, je zapotřebí průměrně 3-5 hodin elektřiny na 24 hodin vytápění. Všechny naše modely jsou vybaveny speciálním akumulačním kamenem Magmatic®. 

 

Akumulačný kameň MAGMATIC®

Pomocou špeciálnej technológie sú do akumulačného kameňa naplnené vykurovacie vodiče z chrómniklovej ocele (odolné voči korózii do 1100 °C, lepšie kontaktné podmienky). Energia sa tak takmer úplne premieňa na teplo priamo v akumulačnom kameni. Ochrana proti prehriatiu je súčasťou ochrany kachlí. Práškový náter (aj vo vnútri kachlí) chráni zariadenie pred koróziou.

Termostat DSM

Dá sa ovládať pomocou rozhrania DSM (objednáva sa samostatne) cez internet a bezplatnú aplikáciu Technotherm. Pre každú miestnosť možno nastaviť samostatné teploty a rôzne časové programy. Aktuálna spotreba a "história" sú ľahko čitateľné. Termostat rozpozná otvorené okno a podľa toho reaguje (funkcia "Otvorené okno"). Funkcia "Mimo domova" umožňuje znížiť teplotu všetkých naprogramovaných zariadení o určitú hodnotu. Automatická funkcia rozpozná prítomnosť, neprítomnosť a prispôsobí sa potrebe tepla.

Vďaka termostatu DSM je váš sporák pripravený aj na ErP.

 

Technické parametry

Model Výkon [KW]

 

Rozměry [mm]
Š x V x H

Hmotnost [kg] Číslo produktu
TT-KS 800 N DSM 0,80 680 x 340 x 70 21,00 450 308 975
TT-KS 1200 N DSM 1,20 980 x 340 x 70 24,50 450 312 975
TT-KS 1600 N DSM 1,60 1280 x 340 x 70 34,50 450 316 975
TT-KS 2000 N DSM 2,00 1580 x 340 x 70 38,50 450 320 975

Návod k obsluze

Dodatočné parametre

Kategória: Elektronické ovládanie
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg
Výška (mm): 340
Hĺbka (mm): 70
Prevádzková hmotnosť (kg): 21

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: